Knihy, audio a video


Jak pracuje váš mozek

Autor: Dr. David Rock

Řekli o knize:

Rock zaslouží ovace pro jeho psaní a směr. (Fort Worth Star-Telegram)

Rock dělá vědu o naší mysli dostupnou a relevantní. (Daniel Akst, Fortune Small Business)

... vysoce informativní pohled na to, jak pracuje naše mysl při práci. (St. Paul Pioneer Press)

To je ta nejlepší, nejužitečnější, a podle mozku napsaná kniha, kterou jsem četl o tom, jak mozek funguje, jak, proč a co děláme a jak jednáme. (Warren Bennis, významný profesor obchodu a univerzitní profesor, University of Southern California a autor On Becoming a Leader)

Tato kniha zlepší způsob, jakým pracujete - tím, že vám ukáže, jak pracuje váš mozek! (Marshall Goldsmith, autor knihy What Got You Here Won't Get You There)

Kniha jednoduše a zajímavě podává fascinující výzkum o funkcích mozku, jeho omezeních a kapacitách. To náš učí, jak můžeme 'řídit' naši vlastní chemii v mozku s cílem dosahovat naplnění a úspěchu. Velmi cenné čtení a osvojování si těchto dovedností. (Stephen R. Covey, autor knihy 7 návyků vysoce efektivních lidí)


Leadership s klidnou myslí

Autor: Dr. David Rock

Řekli o knize:

Základní čtení pro všechny leadery, kteří se zamýšlejí nad otázkou: "Proč lidé nedělají to, co jim říkám, že mají dělat?" (Elisa Mallis, poradce lidské výkonnosti Accenture, Londýn)

Leadership s klidnou myslí vám pomůže zlepšit myšlení druhých lidí, což je nejlepším místem, kde začít, pokud chcete zlepšovat jejich výkonnost. (Marshall Goldsmith, zakladatel Marshall Goldsmith Partners; označován Americkou manažerskou asociací (American Management Association) za jednoho z 50 největších myslitelů, kteří mají vliv na poli managementu)

Rychlé a užitečné vodítko pro měkčí styl řízení, který čerpá z nedávných objevů v oblasti neurověd. (Continental Magazine)

Audio zdoje

Pro poslech nebo stažení audio souborů (v angličtině), navštivte stránky NeuroLeadership Group Global zde a nebo videa NeuroLeadership Institutu (angličitna).


Video zdroje

SCARF model - ovlivňování ostatních (v angličtině)

Váš mozek při práci na Google TechTalks (v angličtině)

O Results Coaching modelu (v angličtině)

Moment nápadu / nové myšlenky (v angličtině)

Koučink v organizacích (v angličtině)

Ukázka koučovacího rozhovoru s debriefingem (v angličtině)

Ukázka koučovacího rozhovoru - vyber si své zaměření (v angličtině)

© 2008–2018 NeuroLeadership s.r.o. | Kontaktujte nás: +420 775 730 886

mapa stránek