Brain-based Selling

Potřebujete více informací?

Zeptejte se garanta programu


Tomáš Plojhar

+420 608 886 444
tomas@plojhar.com


Cena (bez DPH):24 900CZK

Termíny

Individuální termín

Mám zájem


Ohlasy

„Paradoxom môjho profesionálneho života je, že až na pozícii riaditeľky som sa stretla so skutočne nekompromisnou  potrebou vedieť efektívne obchodovať, a navyše s gráciou riadiaceho pracovníka. :) Tam, kde by ste čakali nápor na manažérske zručnosti, vznikla bublina, ktorú bolo potrebné zaplniť excelentnými obchodnými schopnosťami. Vybrala som si teda školenie Brain-based selling, pretože moja potreba bola jasná - naučiť sa predávať naše služby férovým a zároveň účinným spôsobom. Ďakujem organizátorom, obchodovanie sa postupne stáva mojím novým hobby.“

Dagmar Bleyová, výkonná riaditeľka Education, s. r. o.

„Dne 9.10-10.10.2015 jsem měl možnost se zúčastnit jednoho z mnoha školení obchodních dovedností. Jednalo se o program Brain-based Selling pod vedením zkušených lektorů pana Tomáše Plojhara a Vladimíra Tuky. V porovnání s řadou jiných školení byla tato dvoudenní přednáška již od začátku odlišná. Především svým neúnavným osobitým přístupem přednášejících a podklady, které jsem obdržel.

Školení bylo zaměřeno především na otázku jak vést lidi k tomu, aby nakupovali s radostí, jak se odlišit v oceánu ostatních obchodníků, kteří svou rutinou již nejsou považováni vlastně za obchodníky, ale za prodejce. Celkový velmi pozitivní dojem na mne zanechal cíl lektorů…kde byl kladen důraz na serióznost a férovost dnešního obchodu mezi zákazníkem a obchodníkem. Nebyla zde použita žádná podpásová gesta, ale naopak cesta k úspěchu pomocí vnímání sama sebe a potřeb zákazníka. Cílem bylo říci, jak uzavřít obchod, z kterého mají obě strany nejen dobrý pocit, ale i užitek, a to se v dnešní době cení. Dle mého názoru je potřeba do obchodu vnést osobitost, férovost a upřímnost, která přináší dlouhodobé obchodní vztahy. A o tom byl právě tento program.“

Filip Šimek, DiS., ředitel prodeje a logistiky, KEBEK s.r.o.

"Vďaka kurzu Brain-based Selling - Predaj podľa mozgu sme sa dokázali pozrieť na prepojenie modelu SCARF s obchodným rozhovorom. Prínosom bolo uvedomenie si, na čo v obchodnom rozhovore upriamovať pozornosť, ako viesť obchodný rozhovor s rešpektovaním sociálnych potrieb klienta. Získali sme nadhľad nad celé vedenie obchodného rozhovoru a pochopili sme dôležitosť komunikácie s klientom z pohľadu poznatkov o mozgu.

Ako získať pozornosť klienta, ako ho zaujať, zisťovať jeho potreby, ako klásť otázky, získať presvedčenie klienta, jeho dôveru. To všetko sme mali možnosť si pretrénovať s cieľom zefektívnenia vedenia obchodného rozhovoru so želaným výsledkom.

Každý klient sa chce cítiť bezpečne, cítiť svoju dôležitosť, chce kupovať od priateľa, od seberovného, aby sa s ním jednalo férovo, chce mať možnosť voľby, byť presvedčený o správnosti svojho rozhodnutia – to všetko vieme zabezpečiť správnym vedením obchodného rozhovoru. A práve toto sme sa naučili na kurze."

Ing. Klára Tomašovičová, vedoucí oddělení vzdělávání a rozvoje, PB PARTNER, a.s., člen skupiny Poštovej banky

Pokračovat ve čtení

Dvoudenní prezenční workshop, telelekce a mentorink.

Naučte se, jak prodávat efektivněji díky porozumění fungování mozku

Neprodávejte - zařiďte, aby od vás lidé nakupovali sami! Naučte se plavat v oceánu odmítnutí, přetavte "NE" v "ANO" a staňte se nepostradatelnými partnery svých zákazníků!

Pro koho

Tento program "prodeje podle mozku" je určen především pro úspěšné a zkušené obchodníky, kteří chtějí umět ještě více a hlouběji pracovat s lidmi a jejich sociálními potřebami pro trvalá partnerství. Začínající obchodníci naleznou v programu inspiraci pro úspěšný start.

O programu

Brain-based Selling vznikl díky mnohaletým domácím i zahraničním obchodním zkušenostem Tomáše Plojhara a odborným znalostem moderní neurovědy Dr. Vladimíra Tuky.

Získáte hluboké sebeuvědomění sebe sama v roli obchodníka a vytvoříte si velmi dobrou vizi toho, kam a zejména jak chcete své zákazníky v oboustranný prospěch v obchodních vztazích dovést. Získáte nejen nové nástroje pro komunikaci, ale především úplně novou energii. Jako absolvent budete mít již všechna svoje obchodní jednání pod kontrolou a maximalizujete tak svoji šanci na úspěch.

Přínosy

 • Stanete se efektivnějšími obchodníky s větším vlivem
 • Naučíte se zvládat těžké chvíle své profese
 • Vybudujete kvalitnější vztahy se zákazníky
 • Zvýšíte svou motivace a produktivitu

Moduly programu Brain-based Selling

 • 1. modul - Obchod a role mozku v obchodě
 • 2. modul - Minimalizujte hrozbu a maximalizujte odměnu, model SCARF
 • 3. modul - Umět se spolu dohodnout
 • 4. modul - Váš zákazník a jak mu porozumět
 • 5. modul - Benefit benefitu
 • 6. modul - Nové nastavení vaší mysli
 • 7. modul - Prodejní rozhovor podle modelu CLOSED!
 • 8. modul - Respekt! Řiďte SCARF vašeho zákazníka pro úspěch modelu CLOSED!

Možnosti dodání

 • Vy nebo vaši zaměstnanci se zúčastníte otevřeného veřejného tréninkového programu
 • Interní dodání programu do organizací (program je adaptován na vaše konkrétní potřeby)

Součástí programu může být také mentorink obchodníků v terénu (jedná se o nadstandardní, placenou službu)


© 2008–2018 NeuroLeadership s.r.o. | Kontaktujte nás: +420 775 730 886

mapa stránek