Firemní řešení na míru

Potřebujete více informací?

Dr. Vladimír Tuka, RPCC, MCC (ICF)

+420 604 293 108
vladimirtuka@neuroleadership.cz
Leadership významně ovlivňuje nejen výsledek, ale i kulturu celé organizace. Protože kultura firmy je individuální, vyžadují i její změny individuální, originální přístup. Začněte tím, že vyhodnotíte současnou (řídící) kulturu organizace, definujete, čeho si přejete dosáhnout, a následně použijete lidské i provozní páky k tomu, abyste přesměrovali pozornost lidí.

Interní programy

Zdokonalte své rozhovory

Práce spočívá buď v přemýšlení, nebo ve snaze o ovlivňování myšlení druhých lidí. K tomu druhému dochází v rozhovorech. Pomáháme lídrům, manažerům a jednotlivcům zvyšovat a zdokonalovat jejich schopnost efektivně rozvíjet a ovlivňovat druhé lidi a spolupracovat s nimi.

Většina lídrů a manažerů je dobrá v řízení, avšak zaostává v rozvoji druhých. Výsledky rostoucí skupiny lídrů závisí na tom, jak jsou schopni ovlivňovat své lidi v týmu, ale také ty, vůči kterým nemají přímou, hierarchickou moc. Partnerský přístup, dovednosti a schopnosti ovlivňovat lidi uvnitř i vně organizace, přeměnit rozhovory z řízení na rozvoj - to vše je záměrem programu BOOST! Brain-based Leadership.

Zvýšit schopnosti zásadně ovlivňovat druhé v obchodních vztazích je zase cílem programu Brain-based Selling (prodej podle mozku), který na bázi vysoce účinného zážitkového učení významně prohloubí jakýkoliv prodejní proces i dovednosti vyjednávat s druhými.

Úspěch vyžaduje velmi kvalitní spolupráci jak v rámci businessu, tak mimo něj. Jak zlepšit spolupráci díky porozumění primární sociální motivaci a uplatnění modelu SCARF. Po domluvě pro vás umíme připravit také programy zaměřené na zvyšování účinnosti virtuálních a reálných týmových setkání.

Firemní řešení na míru

Design koučovací kultury

Pomůžeme vám podívat se zcela novým pohledem na organizační kulturu přes optiku toho, jak funguje lidský mozek. Spolu s vámi vytvoříme a pomůžeme realizovat komplexní projekt koučovací kultury s cílem zvýšit schopnost organizace poskytovat koučování „just in time“ na všech úrovních.

Interní koučink - hybná síla změn

Vyškolíme pro vás vaše interní kouče, nebo vám dodáme do firmy ty naše, kteří již mají mnoho zkušeností s koučinkem na všech úrovních managementu. To vše s prokazatelnou návratností investic (ROI) a vedoucí k rozvoji systému interních koučů, rozvoji prodeje, zkvalitňování on-boardingu, zvyšování efektivity procesu kariérního postupu (transition), zlepšování práce s talenty a dalším pozitivním změnám ve vaší firmě.

Rozvoj leadershipu

Na míru podle vašich konkrétních požadavků realizujeme ucelené programy o leadershipu, jakož i přednášky a workshopy.

SCARF Self - hodnocení sociální motivace

Řada hodnocení vycházející z modelu SCARF a dalších nástrojů podle mozku. Více informací zde.


© 2008–2018 NeuroLeadership s.r.o. | Kontaktujte nás: +420 775 730 886

mapa stránek