Koučink zdarma

Potřebujete více informací?

Zeptejte se garanta programu


Miroslava Bártová

+420 725 395 212
miroslavabartova@neuroleadership.cz


Termíny

Individuální termín

Mám zájem


Chcete být úspěšní? Chcete nastartovat svoji kariéru podle svých představ? Chcete dokončit studium se skvělými výsledky? Potřebujete ve velmi krátkém čase dopsat bakalářku nebo diplomku? Chcete od života prostě víc?

Pracujte na svých cílech s koučem, pomůžeme vám!

V rámci profesionálního rozvoje máte příležitost absolvovat koučování od budoucích profesionálů ZDARMA*

Koučink v NeuroLeadership definujeme jako napomáhání trvalým pozitivním změnám zvyšováním kvality myšlení.

Jinými slovy jedná se o sebe-rozvojovou metodu, díky které můžete dosáhnout velmi dobrých výsledků v jakékoliv oblasti svého života.

Jak to bude v reálu vypadat?

Pokud naší nabídky využijete, dostanete od nás svého kouče zcela zdarma. S tímto koučem vás zkontaktujeme a oba společně si již podle vlastních časových možností budete domlouvat jednotlivá sezení i jejich přesný počet (maximálně však 12).

K Vašemu propojení s koučem dojde v horizontu několika nejbližších měsíců (nikoliv ihned). Termín pro získání kouče závisí na tom, v jakém stadiu studia se naši “koučové” právě nachází.

První sezení s koučem věnujete nastavování konkrétních cílů, na kterých chcete s koučem pracovat. Můžete přicházet s velmi konkrétní představou, co potřebujete ve svém životě vyřešit. Můžete také ale pouze okrajově tušit, co chcete změnit nebo na čem chcete pracovat. Ať jsou již vaše představy velmi jasné nebo spíše mlhavé, kouč vám pomůže, abyste jim během prvního sezení dali velmi konkrétní obrysy a získali pro ně tu správnou motivaci.

Na dalších sezeních s koučem budete postupně nastavovat plán cesty, jak se ke svým cílům co nejdříve dostat a již od druhého sezení začnete na svých cílech pracovat a naplňovat je.

Kdo vás bude koučovat?

Koučovat vás budou naši budoucí profesionální koučové, kteří jsou v současné době ve výcviku pod naším koučmentorinkem. Všichni jsou již za půlkou svého velmi intenzivního výcviku, který trvá téměř půl roku, a všichni již pracují s dalšími svými koučovanými klienty. Nemusíte se tedy bát, že bychom vás svěřili do rukou amatérů.

Jak se spojím se svým koučem?

Koučování zpravidla probíhá po Skypu nebo telefonu, abyste nebyli ani jeden limitovaní lokalitou, kde se právě nacházíte. Pokud se však domluvíte, že se chcete (a oba můžete) scházet osobně, je to jen na vás. Logistiku si již organizujete s koučem sami.

Jaká bude role NeuroLeadership?

My zprostředkováváme kontakt vás a kouče. Také tu jsme, pokud nebudete se svým koučem spokojeni, nebo se s ním nebudete moci spojit. Samotné koučování je ale plně v rukou kouče a samozřejmě vás, a to především z důvodu zachování 100% diskrétnosti a důvěrnosti.

Můžu nějak oplatit koučovi jeho úsilí, i když je to celé zdarma?

Určitě ano :) Každému koučovi udělá velkou radost, pokud mu na konci koučování napíšete pěknou referenci (v případě spokojenosti samozřejmě), kterou se bude moci pyšnit, např. na svých webových stránkách. Také mu velmi pomůžete, když budete v průběhu koučování souhlasit s tím, aby si vaše sezení nahrál (pouze audio). Tuto nahrávku může použít jako materiál pro hodnotitele v rámci jeho výcviku a k získání certifikátu a akreditace (opět vše 100% diskrétně).

Důležité upozornění!

Koučink není pro loosery, ale pro ty, kteří chtějí uspět!

Koučink také nejsou koláče bez práce! Ba právě naopak :) Kouč na vás bude od samého začátku přiměřeně náročný, aby nepolevila vaše motivace pro naplnění si svých snů a abyste jich dosáhli rychle a efektivně a aby vás to především bavilo. Nebude za vás vymýšlet žádná řešení, ale pomůže vám, abyste si ta svá nejlepší řešení našli sami.

Koučování je postaveno na tom, že každý je expertem na svůj vlastní jedinečný život a proto ta řešení, na která si přijde sám, jsou pro něj ta správná a nejefektivnější.

Zaujalo vás to? Napadá vás už, co byste rádi ve svém životě změnili? Po čem už dlouho toužíte a zatím se to neděje?

Přihlaste se ke koučování zdarma, není nic jednoduššího :)

* NL si vyhrazuje právo na výběr koučovaných v rámci tohoto programu koučování zdarma, a to především díky omezenému počtu účastníků programů Brain-based Coach, ke kterému se tato akce váže.


© 2008–2018 NeuroLeadership s.r.o. | Kontaktujte nás: +420 775 730 886

mapa stránek