Firemní klientela


Reference společnosti Kika ke koučovacím Program: „Realizovat změnu u sebe i u druhých prostřednictvím důsledného a vlídného uplatňování koučovacích dovedností“. Pro 40 členů nejvyššího a středního managementu společnosti z ČR a SR.

Obsah: Praktické komunikační dovednosti zaměřené na zlepšení výkonnosti týmů a spolupracovníků. Silný důraz na praktické uplatnění modelu SCARF.

Formát: Dva dvoudenní tréninky s odstupem 10 měsíců.

Více informací, včetně výsledků v grafech najdete na speciální stránceUNIQA reference koučovacích programů Program „Performance Leadership“ pro skupinu nejvyšších manažerů obchodní služby (9 osob).

Obsah: řízení výkonnosti za pomoci koučovacích dovedností.

Formát: dvoudenní workshop a následné dvě telelekceCSOB Pojištovna reference koučovacích služeb Program „Leadership s klidnou myslí a rozvahou“ pro 10 člennou skupinu seniorních manažerů společnosti.

Obsah: řízení výkonnosti prostřednictvím koučovacích dovedností.

Formát: dvoudenní workshop a následné dva půldenní workshopySchneider Electric reference koučovacích programů Koučování dvou manažerů vrcholového vedení společnosti s provedením hodnocení 360°před a po koučování.

Formát: 7 měsíční koučovací série o 12 koučovacích sezeních v délce 1,5 hod.


Řada dalších firem

Výcvik a trénink interních koučů v rámci veřejných otevřených kurzů. Mnozí z nich dosáhli mezinárodní certifikace ACC ICF

© 2008–2018 NeuroLeadership s.r.o. | Kontaktujte nás: +420 775 730 886

mapa stránek