Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat nebo se nechat koučovat na Večery s Master Coachem.
kurz basic

Basic

Máte pocit, že jste ve svém profesním životě dosáhli už všeho, a teď nevíte, jak dál? Uvažujete o kariéře kouče a chtěli byste umět pracovat s technikami NeuroCoachingu? Chcete pochopit, jak přemýšlejí ostatní, a naučit se je vést? Právě vám je určen program BASIC.

Získáte základní koučovací dovednosti na úrovni programu KOUČ, rozšířené o intenzivní průpravu praktickým koučováním. Program BASIC absolvujete s osvědčením o absolvování specifického tréninku koučů podle standardů akreditace Mezinárodní federace koučů (ICF).

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA LEDNOVÝ TERMÍN!

O programu

Program BASIC vás uvede do světa profesionálních koučů, kde teoretické základy doplňuje o cennou spolupráci s experty v oboru – intenzivní supervizi ze strany trenérů NeuroLeadership. Kromě obsáhlejších a propracovanějších koučovacích technik si z kurzu odnesete detailní vyhodnocení nahrávky koučování a zpětnou vazbu na vaše využití přístupů neurokoučinku v praxi. Certifikovaní hodnotitelé vám názorně ukážou, jak pracovat s klienty, abyste společně dosáhli ještě lepších výsledků.

Absolvováním programu BASIC získáte 48 hodin specifického tréninku koučů podle standardů akreditace ICF. Z velké části tak splníte jednu z klíčových podmínek, které Mezinárodní federace koučů požaduje pro udělení mezinárodní certifikace ACC.

Kurz BASIC zahrnuje:

 • 10 týdnů intenzivního koučinku
 • 48 hodin specifického tréninků koučů podle ICF
 • 5 celodenních workshopů
 • 8 telelekcí, každé v délce 90 minut
 • 1 skupinový situační mentorink v délce 90 minut
 • průběžnou zpětnou vazbu certifikovaných trenérů na vaše koučování, nástroje pro samostudium a pro přípravu i sebehodnocení vašich koučovacích sezení.

Všichni absolventi BASIC završí program vyhodnocením jejich koučovacích dovedností na základě koučování hodnotitele naživo. Na závěrečnou zkoušku je připraví intenzivní 1,5hodinový skupinový mentorink. Program je ukončen certifikátem NeuroLeadership Coaching Skills Certificate, který má akreditaci ICF.

Trenéři

Martina Fau

Martina Fau

Dana Procházková Hošková

Dana Procházková Hošková

Helena Windisch

Helena Windisch

Petra Hudecová

Petra Hudecová

Trenéři a hodnotitelé kurzů BASIC jsou žáky Dr. Vladimíra Tuky a úspěšnými absolventy programů NeuroLeadership.

Termíny: 18.3.2019

Adresa: Thunovská 179/12,
Praha 1 – Malá Strana

cena:
62.500,-*

k ceně se připočítává DPH v platné výši

Nezávazně přihlásit

Harmonogram

Přínosy programu BASIC pro váš život

 • získáte know-how potřebné pro vybudování vaší koučovací praxe,
 • stanete se součástí sítě NeuroLeadership koučů, které významně podporujeme v jejich kariéře, například formou mentorinku a následného vzdělávání se zapojením nejlepší koučů v oboru,
 • využijete nabyté schopnosti jako kouč lídrů firem, manažerů ale třeba i vrcholových sportovců,
 • dokážete lépe, opravdu účinně a smysluplně pomáhat druhým v jejich rozvoji, úspěších a naplnění,
 • dokážete z „pouhých podřízených“ udělat „zapálené nadšence pro věc“,
 • dostanete se o krok dále k získání prestižní mezinárodní certifikace ACC a zařadíte se tak mezi vybraných 10 000 koučů světa.
silueta

Je až neuvěřitelné, co je člověk schopen pod správným vedením vymyslet.

Po absolvování programu BASIC můžete plynule pokračovat v programu PROFESSIONAL.

Program PROFESSIONAL

Řekli o nás

Kurz BBC zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Všechny reference

Nezávazná přihláška

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF