Chcete se naučit koučovat? Zažijte ukázku našeho stylu. Setkání s Master koučem.  
 • CZ

Basic

Uvažujete o kariéře profesionálního kouče a chtěli byste umět pracovat s technikami NeuroCoachingu? Chcete se naučit praktické koučovací techniky, vést lidi s menším úsilím a stát se přirozeným leaderem? Dosáhli jste ve svém profesním životě už všeho a hledáte kariérní změnu? Právě vám je určen program BASIC.

Získáte základní koučovací dovednosti na úrovni programu KOUČ, rozšířené o intenzivní průpravu praktickým koučováním. Program BASIC absolvujete s osvědčením o absolvování specifického tréninku koučů podle standardů akreditace Mezinárodní federace koučů (ICF).

Program probíhá v Praze a nově i v Bratislavě.

O programu

Program BASIC vás uvede do světa profesionálních koučů, kde teoretické základy doplňuje o cennou spolupráci s experty v oboru – intenzivní supervizi ze strany trenérů NeuroLeadership. Kromě obsáhlejších a propracovanějších koučovacích technik si z kurzu odnesete detailní vyhodnocení nahrávky koučování a zpětnou vazbu na vaše využití přístupů NeuroCoachingu v praxi. Certifikovaní hodnotitelé vám názorně ukážou, jak s koučovaným pracovat, abyste společně dosáhli ještě lepších výsledků.

Absolvováním programu BASIC získáte 48 hodin specifického tréninku, který Vám umožní využívat špičkových koučů a jejich know-how. S námi se naučíte pracovat s technikami NeuroCoachingu tak, abyste u svých klientů nebo ve svém týmu dokázalit odhalit silné a slabé stránky – a uměli tak nastavit řešení, které koučované dovede k lepším výsledkům.

Zažijte ukázku našeho stylu.

Program BASIC zahrnuje:

 • 10 týdnů intenzivního učení a trénování koučovacích dovedností
 • 48 hodin specifického tréninků koučů podle ICF
 • 5 celodenních workshopů
 • 8 interaktivních telelekcí, každou v délce 90 minut
 • 1 skupinový situační mentorink v délce 90 minut
 • průběžnou zpětnou vazbu certifikovaných trenérů na vaše koučování, nástroje pro samostudium a pro přípravu i sebehodnocení vašich koučovacích sezení.

Všichni absolventi BASIC završí program vyhodnocením jejich koučovacích dovedností na základě koučování hodnotitele naživo. Na závěrečnou zkoušku je připraví intenzivní 1,5hodinový skupinový mentorink. Program je ukončen certifikátem NeuroLeadership Coaching Skills Certificate, který má akreditaci ICF.

Časová náročnost:
Po dobu 10týdenního programu vás čeká 5 celých dnů na workshopech, doma pak 4 hodiny učení týdně + příprava na závěrečnou zkoušku. Detailní harmonogram zde.

Máte to blíže na Slovensko? Využijte podzimní termín v Bratislavě.

 

Trenéři

Dana Procházková Hošková

Dana Procházková Hošková

Petra Jaškówová

Petra Jaškówová

Petra Hudecová

Petra Hudecová

Trenéři a hodnotitelé kurzů BASIC jsou žáky Dr. Vladimíra Tuky a úspěšnými absolventy programů NeuroLeadership.

Termíny: 9.1.2020 (Praha, 62 500 CZK)
4.2.2020 (Bratislava, 2 650 EUR)

Adresa: Thunovská 179/12, Praha 1
Bratislava - Hotel Mercure

cena:
62.500 CZK*
2.650 EUR*

Early Bird -10 % na přihlášky v listopadu

cenu lze rozložit do splátek
*cena pro neplátce je s DPH, pro plátce bez DPH

Přihlásit se

Harmonogram

Přínosy programu BASIC pro váš život

 • získáte know-how potřebné pro vybudování vaší koučovací praxe,
 • využijete nabyté schopnosti jako kouč lídrů firem, manažerů ale třeba i vrcholových sportovců,
 • dokážete z „pouhých podřízených“ udělat „zapálené nadšence pro věc“,
 • dokážete lépe, opravdu účinně a smysluplně pomáhat druhým v jejich rozvoji, úspěších a naplnění,
 • stanete se součástí sítě NeuroLeadership koučů, které významně podporujeme v jejich kariéře, například formou mentorinku a následného vzdělávání se zapojením nejlepší koučů v oboru,
 • dostanete se o krok dále k získání prestižní mezinárodní certifikace ACC a zařadíte se tak mezi vybraných 10 000 koučů světa.
silueta

Je až neuvěřitelné, co je člověk schopen pod správným vedením vymyslet.

Po absolvování programu BASIC můžete plynule pokračovat v programu PROFESSIONAL.

Program PROFESSIONAL

Řekli o nás

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden - všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

Přihlásit se

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF

EARLY BIRD CENA

ušetřete 10 % – pouze v listopadu

Na všechny přihlášky do kurzů NeuroCoachingu v 2020.

Vyberte si ZDE