Chcete se naučit koučovat? Zažijte ukázku našeho stylu. Setkání s Master koučem.  
 • CZ

Cesta k ACC

Usilujete o získání prestižní certifikace kouče ACC (Associate Certified Coach) u Mezinárodní federace koučů (ICF)? Chcete se zařadit do první ligy koučů – k elitním 10 000 držitelům této certifikace ve světě?

Profesionálové NeuroLeadership vás tam prostřednictvím programu CESTA K ACC dovedou. Připraví vás k úspěšnému složení certifikační zkoušky u ICF, která má jako jediná certifikaci ACC právo udělit.

Program probíhá v Praze a nově i v Bratislavě.

O programu

Cesta k ACC je složena ze dvou částí: začnete programem PROFESSIONAL, který ukončíte jako profesionální kouč s certifikátem akreditovaným u ICF a navážete Balíčkem k ACC. Ten je sestaven jako velmi intenzivní praktická příprava, během níž si prohloubíte svůj koučovací přístup, důkladně procvičíte vaše techniky NeuroCoachingu v různých koučovacích situacích, rozvinete své dovednosti podle kompetencí ICF a splníte formální požadavky ke zkoušce.

Zažijte ukázku našeho stylu.

Program zahrnuje:

1. Část – Program Professional:

 • 19 týdnů intenzivního, vysoce individuálního a praktického koučinku
 • 125,5 hodin specifického tréninků koučů podle ICF
 • 10 celodenních workshopů
 • 14 telelekcí, každou v délce 90 minut
 • až 9 skupinových situačních mentorinků v délce 90 minut, zaměřených na řešení konkrétních situací s vašimi klienty
 • 5 hodinových sezení s certifikovaným koučem NeuroLeadership zaměřených na implementaci dovedností do praxe
 • průběžné procvičování NeuroCoachingových přístupů s kolegy v kurzu, řízené samostudium a vedení při koučování s vlastními klienty
 • hodnocení koučovacích dovedností na základě dvou 20minutových nahrávek z koučování vlastních klientů
 • závěrečného hodnocení koučovacích dovedností na základě 60minutového koučování hodnotitele naživo.

V rámci praxe programu PROFESSIONAL získáte také jednoho „pro bono“ klienta, na kterém si „otestujete“ získané dovednosti, a zároveň budete prospěšní jedincům, kteří hrají důležitou roli ve společnosti – nemocničním sestrám, aktivním seniorům, učitelům atp. – avšak z finančních důvodů si koučink nemohou dovolit.

Program je ukončen certifikátem NeuroLeadership Professional Skills Certificate s akreditací ICF.

2. Část – Balíček k ACC

 • minimálně 13 týdnů asistované přípravy dle individuálního harmonogramu
 • 10 hodin mentorinku pro certifikaci ICF (podmínka ICF pro certifikaci ACC) z toho 3 hodiny individuálního mentorinku s mezinárodně uznávanými kouči z USA, ČR a SR na úrovni MCC a PCC
 • průběžné procvičování NeuroCoachingových přístupů a dovedností
 • řízené samostudium a vedení při koučování s vlastními klienty (podmínka ICF pro ACC 100 odkoučovaných hodin s klienty)
 • příprava na certifikační zkoušku ACC u ICF

Pokud jste již absolventy programu Professional, můžete si Balíček služeb k ACC koupit samostatně za 39.000 Kč.

Máte to blíže na Slovensko? Využijte podzimní termín v Bratislavě. Tam absolvujete prvních 10 týdnů programu, zbylá část probíhá v Praze.

 

Trenér

Vladimír Tuka

Vladimír Tuka

Přípravou na certifikaci ACC u Mezinárodní federace koučů (ICF) vás provede osobně dr. Vladimír Tuka, první a jediný Master kouč (MCC) v České republice a na Slovensku.

Termíny: 9.1.2020 (Praha, 157 500 CZK)
4.2.2020 (Bratislava, 6 320 EUR)

Adresa: Thunovská 179/12, Praha 1
Bratislava - Hotel Mercure

cena:
157.500 CZK*
6.320 EUR*

cenu lze rozložit do splátek
*k ceně se připočítává DPH

Přihlásit se

Harmonogram

Získané dovednosti můžete obohatit o konkrétní techniky NeuroCoachingu v nadstavbových programech Trénink týmového koučování, Trénink exekutivního koučování.

Nadstavbové programy

Řekli o nás

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden - všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

Přihlásit se

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF