Chcete se naučit koučovat? Zažijte ukázku našeho stylu. Setkání s Master koučem.  
 • CZ

FACILITACE TÝMOVÝCH JEDNÁNÍ A DISKUZÍ

Provedeme vás týmovým jednáním pro lepší efektivitu i vztahy

Připravujete novou strategii firmy, a ne a ne se na ní s klíčovými kolegy shodnout? Potřebujete vyřešit v týmu zásadní problémy, které dlouhodobě ovlivňují výsledky vaší práce? Stále častěji řešíte napjatou atmosféru, nedorozumění, nebo dokonce konflikty mezi některými kolegy? Stali jste se hlavou nového týmu, potřebujete si udělat jasno v rolích a nadchnout všechny zúčastněné? Příležitostí, kdy je právě schopnost vést porady a diskuze tak, abyste našli společnou řeč, je spousta. Někdy to ale nejde, i když jinak máte komunikaci v malíčku. V takových případech se vyplácí spolupráce s nestranným odborníkem. Mnohaletou praxi z korporátního prostředí má zkušený facilitátor týmových jednání Dr. Vladimír Tuka, který je zároveň jediným koučem v Česku a na Slovensku s mezinárodní certifikaci MCC (Master Certified Coach).

O programu

Facilitace usnadňuje diskuzi a dovede tým k naplnění zadání a jasně stanovenému cíli. Vladimír Tuka coby facilitátor s mnohaletými zkušenostmi převezme odpovědnost za pravidla a postup komunikace týmu. Pomůže tak rozklíčovat příčiny možných komunikačních hrozeb a problémů. Velkou výhodou jednání i diskuzí pod vedením facilitátora je, že se do tvůrčí práce zapojí celý tým – od šéfa až po nesmělé členy. To vše v přirozeně nastolené atmosféře plné respektu, díky níž může každý vyjádřit svůj názor. Taková jednání pak i do budoucna výrazně posílí týmového ducha a vzájemnou důvěru.

 

PROGRAM FACILITACE ZAHRNUJE:

 • Přípravné setkání s vedením týmu, resp. společnosti, na kterém se vyjasní záměr a stanoví základní pravidla práce týmu s facilitátorem, forma jednání a role všech zapojených.
 • Workshopy simulující jednání týmu – na začátku každého z nich se účastníci dohodnou na společném záměru a cílech, stejně jako na pravidlech diskuse, postupu a konkrétním programu workshopu.
 • Facilitátor dbá na dodržování dohodnutých pravidel i časového harmonogramu. Zároveň v maximální míře podněcuje hloubku diskuse. Smyslem je vytvořit podmínky pro využití celého potenciálu týmu k dosažení stanoveného záměru.
 • Dvě formy facilitace:
  • Jednorázová facilitace (jedno či dvoudenní workshopy) vhodná pro řešení složitého problému či otázek k dalšímu směřování týmu v kontextu společnosti (týkající se mise, vize, strategie či nastavení pravidel jednání týmu).
  • Týmové koučování, jehož cílem je posílit souhru a výkonnost týmu – ať už v rámci „zajetého“ složení členů, nebo v rámci rekonstrukce (budování nového) týmu za plnění jeho běžných úkolů. V tomto případě probíhají setkání s facilitátorem jednou měsíčně na cca 3–4hodinovém workshopu. Všichni pracují společně, přičemž dohodnuté závěry tým uskutečňuje jako součást svých běžných úkolů. Facilitátor pracuje s týmem jako celkem, ale také individuálně s jeho klíčovými členy.

 

Mám zájem

FACILITÁTOR

Dr. Vladimír Tuka, MCC

Dr. Vladimír Tuka, MCC

Průkopník NeuroCoachingu v ČR a SR
Jediný kouč s nejvyšší certifikací MCC
Trenér koučovacích a leadership dovedností
Osobní kouč a facilitátor top manažerů
Speaker na konferencích
Odborník s bohatou praxí v businessu

Mám zájem

Řekli o nás

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden - všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

Mám zájem

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF

EARLY BIRD CENA

ušetřete 10 % – pouze v listopadu

Na všechny přihlášky do kurzů NeuroCoachingu v 2020.

Vyberte si ZDE