Akce při přihlášení do kurzu BASIC a PROFESSIONAL do konce května.
Kurz kouč

Kouč

Přejete si změnit svůj život, ale nevíte jak? Chcete se v práci nebo doma domluvit bez konfliktů? Nezbývá Vám kvůli rostoucím nárokům na práci čas pro vaši rodinu a přátele?Přihlaste se do programu KOUČ.

Osvojíte si techniky úspěšné komunikace a získáte základní dovednosti profesionálního kouče. Program KOUČ je zároveň určen těm, kteří mají zájem o rekvalifikaci pro profesní kouče dle MŠMT (Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR).

O programu

KOUČ je praktický a vysoce zážitkový program rozvoje, který ve vás nastartuje hlubokou životní proměnu. S profesionály NeuroLeadership se naučíte efektivnímu, vědecky podloženému koučovacímu přístupu podle standardů Mezinárodní federace koučů (ICF).

Techniky NeuroCoachingu využijete při práci s druhými, ale i pro vlastí sebe-koučink. Koučovací dovednosti vám usnadní jednání s kolegy a zkvalitní vaši komunikaci s přáteli, rodinou a dětmi. Snáze se dohodnete, budete zvládat různé konfliktní situace a objevíte cestu k vzájemnému porozumění.

Pod vedením zkušených a certifikovaných trenérů si procvičíte konkrétní postupy, abyste uměli sebejistě a samostatně koučovat. Vždy nejprve porozumíte smyslu všeho, co proberete, a až následně proniknete do technik, co a jak máte dělat. Program se zaměřuje na okamžité uplatnění dovedností – je náročný, ale zároveň přátelský k potřebám mozku, a respektuje jedinečnost každého účastníka.

Program KOUČ zahrnuje:

 • 9 týdnů intenzivního koučinku
 • 5 celodenních workshopů
 • 8 telelekcí, každou v délce 90 minut
 • kontinuální procvičování osvojovaných technik s kolegy z kurzu, koordinované samostudium a koučink vlastních klientů

Všichni účastníci programu KOUČ obdrží detailní manuál, výtisk knihy dr. Davida Rocka „Leadership s klidnou myslí“ a flashcards s hlavními modely NeuroCoachingu. Absolventi složí ústní zkoušku koučovacích dovedností a písemný on-line test. Program je ukončen osvědčením o rekvalifikaci MŠMT.

Trenéři

Martina Fau

Martina Fau

Dana Procházková Hošková

Dana Procházková Hošková

Helena Windisch

Helena Windisch

Petra Hudecová

Petra Hudecová

Trenéři kurzů KOUČ jsou žáky Dr. Vladimíra Tuky a úspěšnými absolventy programů NeuroLeadership.

Nejbližší termín: 18.6.2018
Adresa: Thunovská 179/12,
Praha 1 – Malá Strana

cena: 49.900,-*

*pro plátce DPH je cena bez DPH, pro neplátce je včetně DPH

Nezávazně přihlásit

Přínosy programu KOUČ pro váš život

 • lépe porozumíte sobě i druhým a pochopíte, proč se v určitých situacích chováte stále stejným způsobem – naučíte se myslet jinak, jednat promyšleně a smysluplně,
 • získáte koučovací dovednosti, které budete schopni okamžitě uplatnit v práci, s přáteli i členy rodiny,
 • naučíte se vést rozhovory, i ty náročnější, které přinesou – vám a stejně tak druhým – velmi pozitivní výsledky,
 • rozvinete svou sociální inteligenci, naučíte se nakládat s emocemi – vašimi i vašich klientů a osvojíte si techniky NeuroCoachingu, které povedou k trvalým změnám ve vašem životě,
 • zvýšíte míru svého sebeuvědomění a sebedůvěry.
silueta

Je až neuvěřitelné, co je člověk schopen pod správným vedením vymyslet.

Po absolvování programu KOUČ si můžete vaše vzdělání rozšířit v programu BASIC.

Program BASIC

Řekli o nás

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Profesionalitu, náročnost, otevřenost, ale také nadhled a humor. To vše a mnoho dalšího jsem si zažila v průběhu kurzu koučinku (Kouč). Každý z nás má velký potenciál – kurz mi jej umožnil uvidět a rozvíjet, a přitom neradit a nementorovat. Naučila jsem se, že každý z nás je nejlepším odborníkem na svůj život, a to také respektovat. Našla jsem, co jsem tak dlouho hledala.

Ing. Lucie Kožinová

Všechny reference

Nezávazná přihláška

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF
kalendar sipka-dolu sipky