Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat nebo se nechat koučovat na Zeptejte se Master kouče.

Příprava na ACC

Absolvovali jste program Professional a usilujete o získání prestižní certifikace kouče ACC (Associate Certified Coach) u Mezinárodní federace koučů (ICF)? Chcete se zařadit do první ligy koučů – k elitním 10 000 držitelům této certifikace ve světě? Trenéři NeuroLeadership vás dovedou k úspěšnému složení zkoušky. Díky jejich intenzivní průpravě v sobě objevíte předpoklady, stát se mistrem v oblasti koučinku.

O programu

Příprava na ACC je koncipována jako intenzivní zážitkový trénink, ve kterém zdokonalíte své koučovací schopnosti a důkladně si procvičíte techniky NeuroCoachingu v různých situacích. S pomocí expertů, kteří se řadí mezi vyhledávané trenéry, kouče a facilitátory, rozvinete koučovací dovedností podle kompetencí ICF a snáze tak splníte formální požadavky ke zkoušce ACC.

Program zahrnuje:

 • 13 týdnů asistované přípravy dle individuálního harmonogramu
 • 7 hodin skupinového mentorinku pro certifikaci ICF, které jsou podmínkou k získání ACC
 • 3 hodiny individuálního mentorinku s mezinárodně uznávanými kouči z USA, ČR a SR na úrovni MCC a PCC
 • průběžné procvičování technik NeuroCoachingu se zpětnou vazbou expertů v oboru
 • řízené samostudium a vedení při koučování s vlastními klienty, které jsou podmínkou ICF pro naplnění 100 odkoučovaných hodin s klienty v rámci požadavků na ACC
 • příprava na certifikaci ACC za podmínek akreditace ICF

Trenér

Vladimír Tuka

Vladimír Tuka

Přípravou k ACC vás provede osobně dr. Vladimír Tuka, první a jediný Master kouč (MCC) v České republice a na Slovensku

Termíny: 18.4.2019 (Praha, 39 000 CZK)

Adresa: Thunovská 179/12, Praha 1

cena:
39.000 CZK*

k ceně se připočítává DPH v platné výši

Nezávazně přihlásit

Harmonogram

Přínosy programu

Absolvováním přípravy na certifikaci Associate Certified Coach (ACC) u Mezinárodní federace koučů (ICF), kterou vás provede osobně dr. Vladimír Tuka, první a jediný Master Certified Coach (MCC) v České republice a na Slovensku:

 • povýšíte své koučovací dovednosti na úroveň, která vám umožní úspěšně složit zkoušku
 • získáte všechny nezbytné informace k tomu, co je zapotřebí pro certifikaci ACC
 • načerpáte inspiraci z osobních zkušeností a praxe koučů NeuroLeadership, které vám pomohou ve vaší profesní kariéře kouče.
silueta

Je až neuvěřitelné, co je člověk schopen pod správným vedením vymyslet.

Řekli o nás

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Všechny reference

Nezávazná přihláška

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF