Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat. Zeptejte se Master kouče.

Trénink týmového koučování

Jak budovat výkonné a úspěšné týmy, a díky tomu vykazovat lepší výsledky? Naučte se správně identifikovat role a smysluplně komunikovat. Unikátní know-how si osvojíte v tréninku týmového koučování dle metodiky Dr. Vladimíra Tuky.

O programu

Trénink týmového koučování je určen absolventům programu Professional. Využívá unikátní techniky NeuroCoachingu, které se naučíte uplatit v reálných situacích, jaké znáte z vaší praxe. Porozumíte tomu, co stojí za úspěchem týmu, uděláte si jasno v rolích a proniknete do jednotlivých etap, kterými týmy při svém rozvoji procházejí. Intenzivně si procvičíte, jak přenést koučování z jednotlivců na tým za použití modelu CO-FLOW.

Trénink týmového koučování zahrnuje

  • 2 dny prezenčního tréninku
  • 2 telelekce

 

Moduly tréninku

1. modul – Týmový zážitek
2. modul – NeuroCoaching v týmovém koučování
3. modul – Týmové koučování TEAM-FLOW
4. – 6. modul – Práce s modelem TEAM-FLOW
7. modul – Principy týmového koučování
8. modul – Sezení týmového koučování

Trenér

Vladimír Tuka

Tréninkem týmového koučování vás provede osobně dr. Vladimír Tuka, první a jediný Master kouč (MCC) v České republice a na Slovensku.

Adresa:

cena:

cenu lze rozložit do splátek
*k ceně se připočítává DPH

Přihlásit se

Harmonogram

Přínosy programu

Kromě teoretických poznatků vám program nabídne bezprostřední zážitek stát se koučem a současně být koučován v podmínkách týmu. V rámci toho:

  • osvojíte si řadu nástrojů, které začnete okamžitě uplatňovat ve spolupráci se svými klienty
  • posílíte sebedůvěru při koučování skupin či týmů
  • v rámci koučování se naučíte pracovat s otevřeností a kreativitou
  • získáte užitečné znalosti i schopnosti, díky nimž se odlišíte od konkurence a rozšíříte svou síť klientů.
silueta

Je až neuvěřitelné, co je člověk schopen pod správným vedením vymyslet.

Řekli o nás

Kurz Professional byl jednoznačně nejlepší investicí mého života. Po 19 letech získávání manažerských zkušeností v korporátní a v soukromé sféře jsem nalezl skutečně hodnotný program pro kouče a vedoucí pracovníky. NeuroLeadership dalece předčil má očekávání v profesionalitě, relevanci a zejména v praktičnosti vzdělávání. Kdo hledá nové dimenze a nečekané možnosti rozvoje, je na správné stopě. Doporučuji těm, kdo nepostrádají odvahu vzít svůj osud do vlastních rukou a efektivně pracovat na svém úspěchu.

Martin Holub

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

Přihlásit se

Certifikace a akreditace

  • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
  • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
  • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
  • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF