Naše kurzy koučinku: kombinovaná výuka s mentorinky navíc

kurzy koučování NeuroLeadership

24. 6. 2021

Praktický a vysoce zážitkový kurz koučinku Basic je součástí naší Školy koučinku. Pod vedením certifikovaných trenérů a v souladu se standardy Mezinárodní federace koučů si v něm osvojíte koučovací techniky a dovednosti, které více než 70 % dotázaných absolventů uplatňuje nejen v pracovním, ale i osobním životě.

Implementační mentorink – proč a jak?

Právě využití nových znalostí a postupů v praxi podporuje implementační mentorink

  • Tento prvek je součástí programu hned ve dvou jeho fázích. Poprvé jej účastníci absolvují na počátku kurzu hned po třech dnech workshopu a po jedné online lekci. Podruhé pak po ukončení celého kurzu.
  • Jedná se o skupinový implementační mentorink vedený trenéry, kteří vás provázejí celým kurzem, nebo trenéry NeuroLeadershipu s bohatou zkušeností z firemního prostředí.
  • Společně se zaměříte na to, kde a jak nové koučovací dovednosti uplatňovat a rozvíjet tak, aby byly přínosem pro vás i vaše okolí, jak v profesním životě, tak i v soukromí.

Kurz koučinku Basic zdaleka neslouží jen k rozvoji profesionálních koučů. Mezi jeho spokojenými absolventy je také mnoho manažerů, lektorů či konzultantů, personalistů, podnikatelů a zástupců řady dalších profesí. Implementační mentorink vám tak pomůže rozšířit obzory, jak využít nově nabytých znalostí a dovedností také ve vaší profesi.

„Na tuto myšlenku mě přivedli účastníci naší Výzvy za lepší normál, jejíž součástí byl i pro bono koučink. Studenti však měli pocit, že ve svém okolí nemají dostatek lidí, kterým by mohli vedením koučovacích rozhovorů pomoci. To je ale omyl. Stát se koučem znamená především být dobrým člověkem a umět nabídnout pomoc nejen klientům, ale i kamarádům, rodině a kolegům. Je tedy třeba především začít. V rámci implementačního mentorinku se proto zaměříme na konkrétní příležitosti, které je škoda nevyužít,“ vysvětluje odborný garant programu Dr. Vladimír Tuka (MCC), kouč s nejvyšší mezinárodní certifikací. 

Kurz koučinku osobně či online? Záleží na vás!

Jsme rádi, že se aktuální epidemická situace natolik zlepšila, že si můžeme dovolit do programu opět zařadit také možnost osobních setkání. Kurzy lze absolvovat v kombinované formě, v níž zůstávají lekce v on-line podobě, na workshopech se společně potkáme v našem příjemném zázemí budovy Spaces Smíchoff.

Zároveň vyjdeme vstříc i těm, kteří si online vzdělávání oblíbili třeba proto, že jim šetří čas při dojíždění z dálky. Více o našem virtuálním vzdělávání se dočtete v tomto článku.

Přihlaste se už nyní za výhodnějších podmínek

Střídavě budeme vypisovat jak kurzy koučinku v online formě (nejbližší začíná již 22. 11. 2022), tak v kombinované (startuje 19. 1. 2023). Ať už je kurz v online či v kombinované formě, obě varianty jsou akreditovány u Mezinárodní federace koučů. Na termíny v roce 2023 se nyní můžete přihlásit za zvýhodněných „Early Birds“ podmínek, které jsou odměnou za včasnou registraci. Kurzy plánované do konce roku najdete tady.

Podrobnější informace i přihlášku do koučink kurzu Basic najdete tady. Máte dotaz? Napište naší absolventce a manažerce péče o klienty Anetě Kristové na anetakristova@neuroleadership.cz nebo si s ní rovnou zarezervujte konzultaci přes kalendář dole. Ráda vám poradí nejen s dalším postupem, ale i s volbou vhodného programu.

 

Mohlo by vás zajímat…