Mastering Feedback: Naučte se dávat konstruktivní zpětnou vazbu vedoucí ke zlepšení

Interaktivním online workshopem vás provede Dr. Vladimír Tuka, MCC a bude s vámi trénovat poskytování a přijímání zpětné vazby. Workshop je pro všechny manažery a vedoucí týmů, kteří se necítí komfortně, když mají dát svým kolegům a podřízeným negativní zpětnou vazbu. Ukážeme vám, jak na to! Přihlaste se.

Workshop, kde si natrénujete, jak dát správně zpětnou vazbu s využitím znalostí neurovědy

  Dali jste kolegům zpětnou vazbu, ale oni byli demotivovaní a jejich výsledky se nezlepšily? Většina přístupů nefunguje, protože neberou v potaz mozek! Jak na zpětnou vazbu, která motivuje a inspiruje kolegy k proaktivitě a lepším výsledkům?

  Řešením je správně nastavit oboustranná očekávání, pomocí ověřených technik neurovědy se naladit na konkrétního jedince a odkomunikovat feedback tak, aby ho opravdu pochopil a přijal. 

  Zpětná vazba je platforma, do které patří otevřená komunikace i emoce, a je na každém manažerovi, aby správně připravil bezpečné prostředí pro sdílení. Cílem správného feedbacku je kolegy motivovat a dodat jim kuráž do dalších aktivit.

  Pochopit teorii zpětné vazby je jedna věc, praxe je ale něco úplně jiného. S námi si natrénujete, jak dávat zpětnou vazbu tak, aby vedla ke zlepšení týmu, nikoliv ke zbytečné frustraci. Už nikdy vás žádný rozhovor o zpětné vazbě nepřekvapí!

  Znáte to?

   9

   Ovládáte pozitivní zpětnou vazbu, ale necítíte se komfortně, když máte mluvit o tom, co se kolegům nedaří.

   9

   Cítíte potřebu okolí upozornit, kde jsou jejich rezervy a prostor pro rozvoj, ale bojíte se, že zraníte jejich city.

   9

   Okolí si vaši zpětnou vazbu bere osobně a už se vám stalo, že nebyla přijata dobře.

   9

   Není vám příjemné, když debatu ovládnou emoce vaše i ostatních.

   9

   Z vlastní zkušenosti víte, že zpětná vazba může vést ke strachu být proaktivní při dalších zadáních.

   Trénink dělá mistra! Vyzkoušejte si poskytování zpětné vazby v praxi. Na co se můžete těšit?

    9

    Bezpečné prostředí, kde můžete dělat chyby a trénovat poskytování i přijímání zpětné vazby.

    9

    Interaktivní setkání s kolegy, kteří řeší ten stejný problém.

    9

    Know-how Dr. Vladimíra Tuky, MCC, který celý workshop povede.

    Workshop se bude konat online 24. července od 19:00 a bude trvat 90 minut. Cena workshopu je 1 890 Kč včetně DPH a v případě zakoupení kurzu BOOST nebo Basic vám částku odečteme od celkové ceny.

    Přehled aktuálních workshopů

    Mastering Feedback: Naučte se dávat konstruktivní zpětnou vazbu vedoucí ke zlepšení

    24. 7. 2024 - 24. 7. 2024
    19:00
    1 562 Kč

    Přihlaste se 

    Přihlaste se na náš interaktivní workshop a odneste si užitečné znalosti, které můžete se svými kolegy využít hned další den.

    Cena workshopu je 1 890 Kč včetně DPH. V případě přihlášení do programu BOOST nebo Basic vám částku z ceny kurzu odečteme.

    loading...

    Průvodce webinářem

    Vladimír Tuka

    Vladimír je zakladatelem společnosti NeuroLeadership a českým průkopníkem Brain-Based Coachingu. Řadu let působil na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací. Stal se prvním českým koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC – tuto známku kvality má jen necelých 1200 lidí ve světě. Více než 13 let se věnuje profesionálnímu koučování exekutivních a top manažerů, rozvoji leadershipu a facilitaci týmů. Pro koučování vrcholového managementu používá metodu NeuroLeadership Coaching, která Brain-Based Coaching rozvíjí do podoby koučování leaderů a jejich týmů. Metoda je zaměřena na proces a vede k reálným a hmatatelným výsledkům pomocí jasně formulované a vystavěné struktury a procesů. Vladimír vydal vlastní podcast Zapojte mozek a je autorem mnoha odborných článků o rozvoji manažerů a koučinku podle mozku.