Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat. Zeptejte se Master kouče.

Akce školy koučinku: Zeptejte se master kouče „Speciál“

Jak se naučit koučovat podle standardů ICF

Mezinárodní týden koučinku, každoročně vyhlašovaný Mezinárodní federací koučů (ICF), přibližuje veřejnosti profesionální koučování a pomáhá jí orientovat se v kvalitě v tomto oboru. Při této příležitosti vás zveme na dvě výjimečná setkání s Master koučem Dr. Vladimírem Tukou MCC. Jsou určena všem, kteří se chtějí naučit koučovat nebo uvažují o kariéře profesionálního kouče. Z úst odborníka na NeuroCoaching, který patří mezi 800 světových koučů s nejvyšším dosaženým vzděláním, se dozvíte nejen jak si vybrat vhodný program školy koučinku, ale také jak využít získané dovednosti pro vaši kariéru nebo osobní rozvoj. Techniky NeuroCoachingu poznáte v ukázkách na živo a budete mít příležitost zeptat se na cokoliv.

Co získáte

 • Dozvíte se, v čem spočívají standardy ICF (Mezinárodní federace koučů) a jak souvisí s kvalitou vzdělání.
 • Poznáte, proč jsou techniky NeuroCoachingu efektivní, jak mohou usnadnit osobní i pracovní život a jak díky tomu můžete být vy i ostatní spokojenější.
 • Uvidíte, jak koučovací dovednosti pomáhají manažerům při vedení lidí.
 • Zažijete extra porci ukázek NeuroCoachingu na živo.
 • Vladimír Tuka vám představí jednotlivé programy koučinku, co studium obnáší a pomůže vám s výběrem vhodného programu.
 • Dozvíte se také, co obnáší vybudování vlastní koučovací praxe a jak být v tomto řemesle úspěšný.
 • Budete mít příležitost zeptat se na cokoliv, co vás o NeuroCoachingu, programech nebo kariéře profesionálního kouče zajímá a udělat si jasno.

Akce trvá 2 hodiny.

MÍSTO SETKÁNÍ

Praha: sídlo společnosti NeuroLeadership, Thunovská 12, Praha 1

VSTUP JE VOLNÝ, SVÉ MÍSTO SI REZERVUJTE.

Zakládáme si na osobním přístupu, proto je počet hostů omezen. Rezervujte si tedy své místo co nejdříve, online přihlášku najdete níže na této stránce.

PRŮVODCE

Dr. Vladimír Tuka MCC

Dr. Vladimír Tuka MCC

Jediný master kouč v ČR
Zakladatel NeuroLeadership s. r. o.

Vstup volný

Přihlásit

Rezervujte si své místo

Není žádny dostupny termín

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF

Řekli o nás

Kurz Professional byl jednoznačně nejlepší investicí mého života. Po 19 letech získávání manažerských zkušeností v korporátní a v soukromé sféře jsem nalezl skutečně hodnotný program pro kouče a vedoucí pracovníky. NeuroLeadership dalece předčil má očekávání v profesionalitě, relevanci a zejména v praktičnosti vzdělávání. Kdo hledá nové dimenze a nečekané možnosti rozvoje, je na správné stopě. Doporučuji těm, kdo nepostrádají odvahu vzít svůj osud do vlastních rukou a efektivně pracovat na svém úspěchu.

Martin Holub

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference