Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat. Zeptejte se Master kouče.
1

Mezinárodní týden koučování

V týdnu 10.-17.5.2018 se v NeuroLeadership uskuteční Mezinárodní týden koučování. Jsme partnerem osvětové akce Mezinárodní federace koučů (ICF), se záštitou Hospodářské komory ČR. Zažijte koučování na vlastní kůži. Poznejte, jak vám koučink pomůže k úspěchu. Zjistěte, jak se můžete naučit koučovat profesionálně. VSTUP VOLNÝ

O týdnu koučování

Týden koučování je program na podporu koučinku pro širokou veřejnost. Poznáte, proč je koučink výjimečný, v čem spočívá jeho schopnost pomáhat druhým, jak využívá poznatků moderní neurovědy, jak poznat profesionálního kouče od nezkušeného samouka i jak se stát koučem. Během týdne koučování máte výjimečnou příležitost setkat se osobně s naším týmem i s profesionálními kouči a zjistit vše, co vás kolem koučinku zajímá. Třeba to:
  • jak si díky koučinku můžete zjednodušit svůj osobní i profesní život
  • jak prohloubit své osobní dovednosti, abyste mohli smysluplně pomáhat druhým
  • jak se stát profesionálním koučem
  • v čem jsou techniky koučinku vycházející z poznatků neurovědy efektivní a výjimečné
 

Vyberte si z našeho týdenního programu v Thunovské 12 na Malé Straně

KOUČOVACÍ ZÓNA – ICW 2018

Privátní zóna, kde se bude profesionální kouč z řad našich absolventů věnovat jen vám. Zjistí vaše potřeby a cíle, vysvětlí podstatu neurokoučinku i v čem vám může pomoci a předvede vám koučování na živo. Na vlastní kůži zažijete koučovací techniky a uděláte si vlastní obrázek, jak neurokoučink funguje. Délka sezení 45 minut, vstup volný po předchozí rezervaci, termíny dle kalendáře.

INFORMAČNÍ BLOK – ICW 2018

Neformální setkání s šálkem kávy a týmem NeuroLeadership, který s vámi probere vše, co vás kolem koučinku zajímá. Uvažujete o tom, že se stanete koučem? Přemýšlíte o vhodných studijních programech? Hledáte pomoc osobního kouče? Na všechny otázky vám rádi odpovíme a pomůžeme vám najít optimální řešení pro splnění vašich cílů. Vstup volný bez nutnosti předchozí rezervace, termíny dle kalendáře.

DISKUSNÍ VEČER S MASTER KOUČEM O TAJÍCH A NÁSTRAHÁCH KOUČOVÁNÍ – ICW 2018

Neformální večerní setkání u krbu, kde máte příležitost poslechnout si krátkou přednášku zakladatele NeuroLeadership a jediného MCC (Master Certified kouče) v ČR, Dr. Vladimíra Tuky o přínosech neurokoučinku pro život v 21. století. Můžete s ním zároveň diskutovat o koučinku, osobním koučování i studijních programech koučinku a udělat si jasno. Nezáleží na tom, jestli již o koučinku něco víte nebo se teprve rozhlížíte. Délka setkání cca 2h, vstup volný po předchozí rezervaci, termíny dle kalendáře.

PROGRAM MEZINÁRODNÍHO TÝDNE KOUČOVÁNÍ (ICW)

9:00-13:00 14:00-17:00 17:00-18:00 18:00-20:00
ČTVRTEK 10.5. informační blok diskusní večer s Master koučem - OBSAZENO
PÁTEK 11.5. informační blok
SOBOTA 12.5.
NEDĚLE 13.5.
PONDĚLÍ 14.5. koučovací zóna - OBSAZENO
informační blok
ÚTERÝ 15.5. koučovací zóna - OBSAZENO
informační blok
STŘEDA 16.5. koučovací zóna - OBSAZENO koučovací zóna - OBSAZENO
informační blok informační blok
ČTVRTEK 17.5. diskusní večer s Master koučem

Rezervujte si své místo

Není žádny dostupny termín

Certifikace a akreditace

  • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
  • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
  • kurzy garantované jediným MCC - Master Certified koučem v ČR
  • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF

Řekli o nás

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden - všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

EARLY BIRD CENA

ušetřete 10 % – pouze v listopadu

Na všechny přihlášky do kurzů NeuroCoachingu v 2020.

Vyberte si ZDE