Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat. Zeptejte se Master kouče.

Naše příběhy tvoří dějiny

V čem je vlastně bohatství měst? V monumentech, v památkách, v obchodech, bankách, úřadech? Nesporně ano. A jenom v nich? Návštěva Říma. Procházím se místy, kudy kráčely dějiny, místy, na kterých se odehrály tolikeré příběhy… Ano, příběhy. Výjimečné i ty zcela obyčejné, běžné! Z nich se utvářela historie tohoto tak úchvatného města. Některé příběhy se nesmazatelně promítají v monumentech, budovách, památnících, v názvech ulic, náměstí… Jsou nepřehlédnutelné. Přiznám, že zejména s nimi spojuji tu nádheru, krásu, um, invenci, plody lidského ducha, které jsou všude kolem. Dívám se, obdivuji, žasnu, nechávám se unášet, ohromovat. A zároveň mi na mysli vytane: kolik jiných příběhů, životů těch obyčejných, méně známých? Kolik štěstí, euforie, radosti, hrdosti, ale i neštěstí, tragédií, zklamaní, bolesti, beznaděje prožívaly ty zástupy neznámých? I z jejich štěstí a bolesti rostlo to úžasné dědictví, které nám naši předci zanechali.

Napadá mne: a co my? Co zanecháme svým dětem, vnoučatům, praprapravnoučatům? Čemu se budou moci oni obdivovat, nad čím žasnout?

Každým svým okamžikem, myšlenkou, skutkem zanecháváme stopu na tomto světe. Jak dlouho po nás zůstane ještě patrná? Přál bych si, aby i naše děti a jejich děti a jejich děti…. mohly chodit po tomto světe plní úžasu, hrdosti a obdivu nad tím, čeho jsme byli schopni, co jsme dosáhli!

Je to snad příliš?

EARLY BIRD CENA

ušetřete 10 % – pouze v listopadu

Na všechny přihlášky do kurzů NeuroCoachingu v 2020.

Vyberte si ZDE