Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat nebo se nechat koučovat na Večery s Master Coachem.
cesta k acc

Osobní rozvoj

Úspěšný a spokojený život je dovednost. S námi ji získáte.

  • Máte pocit, že v práci bojujete snad s každým a nikdo vám nerozumí?
  • Přejete si, aby den měl minimálně 48 hodin, protože jste pořád ve skluzu?
  • Sžíráte se pocity méněcennosti a neustálými pochybnostmi, jestli jste „dostatečně dobří“ – v práci, doma nebo ve vztahu k dítěti?
  • Opustil vás partner, už několikátý v řadě, a vy nechápete, kde se děje chyba?
  • Přejete si zásadně změnit svůj život, a nevíte jak?

NeuroCoaching vám odhalí, jak funguje váš mozek

Stává se, že se během života dostanete do situace, která vás emočně a fyzicky vyčerpává. Neumíte si s ní poradit, protože se točíte v kruhu, máte zatemnělou mysl a chybí vám nadhled. Porozumět hlouběji svému problému, přijít na vhodná řešení a změnit podle nich svůj život dokáže metoda NeuroCoaching, tj. koučink využívající poznatků neurovědy. S pomocí zkušených osobních koučů NeuroLeadership nejen porozumíte svým svízelům, ale zejména dostanete pod kontrolu svůj mozek a změníte své nastavení tak, abyste mohli žít šťastný a smysluplný život.

Poznejte s osobním koučem sami sebe a změníte svět

Abyste mohli nastartovat změnu, musíte nejprve poznat sami sebe. Osobní kouč vás na konkrétních případech ze života dovede k porozumění, proč se v určitých situacích chováte, jak se chováte. Co vás žene k tomu, přistupovat k sobě a svému okolí stále stejným způsobem. A jak změnit tyto zažité přístupy, abyste mohli svobodně a snadno naplňovat své záměry.

Pod vedením zkušených koučů NeuroLeadership v sobě rozpoznáte zautomatizované vzorce myšlení a chování. Odstraníte nepotřebné návyky a naučíte se fungovat tak, abyste rozvíjeli sami sebe, ale zároveň pomáhali lidem ve vašem okolí, pracovním i soukromém a měli spokojené vztahy v osobním životě.

Osobní kouč je váš průvodce, na vrchol vylezete sami

Koučování se neobejde bez „bolesti“, protože si budete muset přiznat své nejtemnější obavy, odkrýt nejedno tabu a zbavit se iluzí. Tato proměna vás může stát spoustu energie. Díky tomu ale v sobě objevíte sílu změnit sebe a svou realitu.

OSOBNÍ KOUČINK NEUROLEADERSHIP

Obvyklý rozsah osobního koučování je 12 schůzek ve formě telekoučinku nebo osobního sezení během 3-5 měsíců. Na začátku si s koučem vyjasníte konkrétní podobu koučování, dohodnete se na době trvání a nastavíte si cíle, kterých chcete dosáhnout. Nejčastěji 3 v různých oblastech života, aby proces změny měl co nejvýraznější dopad.

Během dalších schůzek už budete své cíle naplňovat. Koučové NeuroLeadership vás krok za krokem dovedou k přenastavení vašeho myšlení, abyste se naučili komunikovat a jednat smysluplně. Odhalíte přitom svá mylná přesvědčení, iluze, utkvělé představy, které vás brzdí v rozvoji. Díky unikátním technikám NeuroCoaching porozumíte svému mozku a naučíte se s ním pracovat tak, abyste se nespokojili s „přežíváním“, ale začali do důsledku žít život podle svých představ.

Mám zájem o osobního kouče

Náš tým

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Zakladatel & jednatel

Vladimír působil řadu let v diplomacii a déle než deset let na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací, v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna. Je prvním a jediným koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a prvním Čechem, který získal certifikát v oboru Neuroscience of Leadership na Middlesex University v Londýně.

Náš tým

Miroslava Bártová

Manažerka pro vzdělávání

Mirka má mnohaleté profesní zkušenosti z různých oblastí. Zásadní pro její současné působení v NeuroLeadership bylo působení V ČSOB Pojišťovně a dalších renomovaných obchodních společnostech. V roce 2008 propojila své síly s Vladimírem Tukou a jako Manažer pro vzdělávání se nyní věnuje komunikaci s klienty a péči o ně.

Náš tým

Lucie Slováčková

Office manažerka

Lucka získala během studií administrativní praxi v Pražské energetice a po škole v roce 2014 posílila náš tým v NeuroLeadership jako office manažerka. Stará se především o aktivity spjaté s back officem, spravuje web, zajišťuje podporu našim on-line marketingovým aktivitám a je pravou rukou celého týmu.

Naši trenéři

Ing. Helena Windisch MBA, RCC, ACC (ICF)

koučka, facilitátorka

Helena má zkušenosti z oblasti korporátní komunikace a PR na straně komunikačních agentur i nadnárodních korporací, jako jsou např. Sony nebo Foxconn. Její práce se postupně více soustředila na vedení lidí a týmů. Jako zkušený lídr trénovala, vedla a rozvíjela svůj tým, který byl zasazený v multikulturním prostředí. Právě tyto zkušenosti, vnitřní potřeba vytvořit motivující prostředí a inspirovat lidi k objevení vlastního potenciálu ji postupně přivedly až ke koučinku v programech NeuroLeadership.

Naši trenéři

Ing. Martina Fau, RCC, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka

Martina dlouhá léta pracovala v prostředí českých a renomovaných firem v oblasti zahraničního obchodu, administrativy, financí a lidských zdrojů. Od roku 2011 se naplno věnuje rozvoji lidského potenciálu jako nezávislá koučka, trenérka a facilitátorka. Spolupracuje se subjekty napříč soukromou i státní sférou – přes velké korporace, menší podniky až po VŠ, jednotlivce i týmy. Je akreditovanou koučkou u ICF a ve svém portfoliu má více než 100 klientů s více než 1 000 odkoučovanými hodinami.

Naši trenéři

Mgr. Dana Procházková Hošková, RCC

trenérka, hodnotitelka, koučka

Dana má na kontě pracovní zkušenosti na pozici obchodní manažerky, relationship manažerky, auditorky a projektové konzultantky. V současnosti působí jako firemní koučka ve společnosti, jež je součástí mezinárodní bankovní skupiny. Kromě intenzivního individuální koučinku se věnuje také tvorbě motivačních aktivit, a stejně tak realizaci programů na podporu lídrů ve vedení jejich týmů. Dana má za sebou více než 620 odkoučovaných hodin s bezmála 60 klienty.

Naši trenéři

Amalie Pavlovská, RCC, PCC (ICF) 

trenérka, hodnotitelka, koučka

Amálka ve svém životě prošla řadou radikálních profesních změn, komunikace a práce s lidmi je však i nadále kostrou jejího pracovního života. I díky tomu se stala koučem s renomovanou certifikací Professional Certified Coach (ICF) a Results Certified Coach (RC). Amálka má odkoučováno více než 660 hodin a zaměřuje se především na životní a podnikatelský koučink. S NeuroLeadership spolupracuje především jako koučka a hodnotitelka koučů.

Naši trenéři

Mgr. Jitka Jetlebová, ACC (ICF)

hodnotitelka, koučka

Jitka působila na různých manažerských pozicích v nadnárodní americké ropné společnosti. Jako lídr multikulturních týmů se více zajímala o to, jak lépe a efektivněji komunikovat, a především jak porozumět svému týmu. To ji přivedlo k dceřiné společnosti NeuroLeadership Results Coaches, kde od roku 2009 působí jako koučka a hodnotitelka. Jako exekutivní koučka měla možnost pracovat i se zahraničními klienty z firem jako jsou SHELL, IBM nebo HP. Angažuje se také jako mentorka v renomované organizaci Business and Professional Women Praha 2.

Naši trenéři

Ing. Mgr. Petra Hudecová, MPH, RCC, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka a mentorka

Petra dlouhou dobu působila ve zdravotnictví na manažerských a top manažerských pozicích. Od roku 2010 se věnuje převážně exekutivnímu a business koučinku. Díky více než 1000 odkoučovaným hodinám získala certifikaci Professional Certified Coach u Mezinárodní federace koučů (ICF). Je také certifikovanou mentorkou u téže organizace a podílí se na programech NeuroLeadership.

Naši trenéři

Mgr. Jana Lajošová, RCC

hodnotitel, kouč

Jana pracovala několik roků na pozici senior obchodníka a obchodního manažera ve dvou nadnárodních společnostech, které působí v oblasti managementu. Měla možnost pracovat na několika významných projektech na regionální i nadnárodní úrovni. Jako ředitelka ve veřejné správě má zkušenost s řízením ve veřejném sektoru. Věnuje se individuálnímu a týmovému koučinku, hlavně v obchodní a exekutivní sféře.

Logo

ŠKOLA ŽIVOTA OD TĚCH NEJLEPŠÍCH

V NeuroLeadership se věnujeme rozvoji osobnostních dovedností už od roku 2008. Všichni naši koučové jsou absolventy intenzivních programů koučinku, vedených zakladatelem společnosti a průkopníkem metody NeuroCoaching v České republice Dr. Vladimírem Tukou.

Ten patří k necelým 800 lidem na světě, kteří získali prestižní certifikaci Master Certified Coach (MCC) – nejvyšší úrovně pod hlavičkou Mezinárodní federace koučů (ICF). V ČR je dosud jediným nositelem tohoto titulu.

Přesvědčte se, že za to opravdu stojíme.

Všechny reference

Řekli o nás

Kurz BBC zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Všechny reference

kalendar sipka-dolu sipky