Chcete se naučit koučovat? Zažijte ukázku našeho stylu. Setkání s Master koučem.  
 • CZ

Osobní rozvoj

Úspěšný a spokojený život je dovednost. S námi ji získáte.

 • Máte pocit, že v práci bojujete snad s každým a nikdo vám nerozumí?
 • Přejete si, aby den měl minimálně 48 hodin, protože jste pořád ve skluzu?
 • Sžíráte se pocity méněcennosti a neustálými pochybnostmi, jestli jste „dostatečně dobří“ – v práci, doma nebo ve vztahu k dítěti?
 • Opustil vás partner, už několikátý v řadě, a vy nechápete, kde se děje chyba?
 • Přejete si zásadně změnit svůj život, a nevíte jak?

NeuroCoaching vám odhalí, jak funguje váš mozek

Stává se, že se během života dostanete do situace, která vás emočně a fyzicky vyčerpává. Neumíte si s ní poradit, protože se točíte v kruhu, máte zatemnělou mysl a chybí vám nadhled. Porozumět hlouběji svému problému, přijít na vhodná řešení a změnit podle nich svůj život dokáže metoda NeuroCoaching, tj. koučink využívající poznatků neurovědy. S pomocí zkušených osobních koučů NeuroLeadership nejen porozumíte svým svízelům, ale zejména dostanete pod kontrolu svůj mozek a změníte své nastavení tak, abyste mohli žít šťastný a smysluplný život.

Poznejte s osobním koučem sami sebe a změníte svět

Abyste mohli nastartovat změnu, musíte nejprve poznat sami sebe. Osobní kouč vás na konkrétních případech ze života dovede k porozumění, proč se v určitých situacích chováte, jak se chováte. Co vás žene k tomu, přistupovat k sobě a svému okolí stále stejným způsobem. A jak změnit tyto zažité přístupy, abyste mohli svobodně a snadno naplňovat své záměry.

Pod vedením zkušených koučů NeuroLeadership v sobě rozpoznáte zautomatizované vzorce myšlení a chování. Odstraníte nepotřebné návyky a naučíte se fungovat tak, abyste rozvíjeli sami sebe, ale zároveň pomáhali lidem ve vašem okolí, pracovním i soukromém a měli spokojené vztahy v osobním životě.

Osobní kouč je váš průvodce, na vrchol vylezete sami

Koučování se neobejde bez „bolesti“, protože si budete muset přiznat své nejtemnější obavy, odkrýt nejedno tabu a zbavit se iluzí. Tato proměna vás může stát spoustu energie. Díky tomu ale v sobě objevíte sílu změnit sebe a svou realitu.

OSOBNÍ KOUČINK NEUROLEADERSHIP

Obvyklý rozsah osobního koučování je 12 schůzek ve formě telekoučinku nebo osobního sezení během 3-5 měsíců. Na začátku si s koučem vyjasníte konkrétní podobu koučování, dohodnete se na době trvání a nastavíte si cíle, kterých chcete dosáhnout. Nejčastěji 3 v různých oblastech života, aby proces změny měl co nejvýraznější dopad.

Během dalších schůzek už budete své cíle naplňovat. Koučové NeuroLeadership vás krok za krokem dovedou k přenastavení vašeho myšlení, abyste se naučili komunikovat a jednat smysluplně. Odhalíte přitom svá mylná přesvědčení, iluze, utkvělé představy, které vás brzdí v rozvoji. Díky unikátním technikám NeuroCoaching porozumíte svému mozku a naučíte se s ním pracovat tak, abyste se nespokojili s „přežíváním“, ale začali do důsledku žít život podle svých představ.

Mám zájem o osobního kouče

Vyber si svého kouče

Ing. Ivana Černá

trenérka, koučka, facilitátorka

Na pozici personální manažerky byla zodpovědná nejen za nábor, ale i vzdělávání, motivaci a kariérní růst zaměstnanců. Působila také jako projektová konzultantka. Po letech praxe v nadnárodních firmách se Ivana rozhodla zaměřit na oblast koučinku, a tak se kromě intenzivních individuálních tréninků věnuje i tvorbě personálních procesů a jejich implementaci ve výrobních společnostech. Zabývá se také realizací programů podporujících lídry při budování týmů a pracovních skupin. Ivana má za sebou přes 600 odkoučovaných hodin s více než 50 klienty.

Vybrat

Vladimír Tuka

Vyber si svého kouče

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Trenér, kouč, facilitátor a mentor

Vladimír je jako zakladatel společnosti NeuroLeadership v ČR guru NeuroCoachingu a autor řady vzdělávacích programů na bázi neurovědy. Má mnohaleté zkušenosti z vlastní manažerské, podnikatelské a diplomatické praxe i z oblasti rozvoje lidí. Od roku 2008 působí jako učitel profesionálních koučů, trenér leadership dovedností i jako osobní kouč a facilitátor top manažerů a podnikatelů. Je dosud jediným koučem v České republice a na Slovensku, který získal nejvyšší stupeň certifikace Master Certified Coach (MCC) u Mezinárodní federace koučů (ICF), a patří tak ke světové špičce. Tuto známku kvality má jen necelých 800 lidí ve světě.

Vybrat

Petra Hudecová

Vyber si svého kouče

Ing. Mgr. Petra Hudecová, MPH, RCC, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka a mentorka

Petra dlouhou dobu působila ve zdravotnictví na manažerských a top manažerských pozicích. Od roku 2010 se věnuje převážně exekutivnímu a business koučinku. Díky více než 1000 odkoučovaným hodinám získala certifikaci Professional Certified Coach u Mezinárodní federace koučů (ICF). Je také certifikovanou mentorkou u téže organizace a podílí se na programech NeuroLeadership.

Vybrat

Dana Procházková Hošková

Vyber si svého kouče

Mgr. Dana Procházková Hošková, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka

Dana má na kontě pracovní zkušenosti na pozici obchodní manažerky, relationship manažerky, auditorky a projektové konzultantky. V současnosti působí jako firemní koučka ve společnosti, jež je součástí mezinárodní bankovní skupiny. Kromě intenzivního individuální koučinku se věnuje také tvorbě motivačních aktivit, a stejně tak realizaci programů na podporu lídrů ve vedení jejich týmů. Dana má za sebou více než 620 odkoučovaných hodin s bezmála 60 klienty.

Vybrat

Petra Jaškówová

Vyber si svého kouče

Petra Jaškówová, ACC (ICF)

trenérka, koučka

Petra s radostí koučuje od roku 2012 a pracuje individuálně s lidmi různých povolání především v oblasti životních témat, závodění a tréninku zvířat. Petra má odkoučováno více než 650 hodin. Je také lektorem řady autorských workshopů zaměřených na komunikaci a trénink psů, kde se zabývá optimálním nastavením člověka v rozhovoru se zvířaty. Jako konzultant působí především v oblasti veřejného projevu, kde vychází ze své divadelní minulosti.

Vybrat

Vyber si svého kouče

Ing. Helena Windisch MBA, RCC, ACC (ICF)

hodnotitelka, koučka, facilitátorka

Helena má zkušenosti z oblasti korporátní komunikace a PR na straně komunikačních agentur i nadnárodních korporací, jako jsou např. Sony nebo Foxconn. Její práce se postupně více soustředila na vedení lidí a týmů. Jako zkušený lídr trénovala, vedla a rozvíjela svůj tým, který byl zasazený v multikulturním prostředí. Právě tyto zkušenosti, vnitřní potřeba vytvořit motivující prostředí a inspirovat lidi k objevení vlastního potenciálu ji postupně přivedly až ke koučinku v programech NeuroLeadership.

Vybrat

Amálie Pavlovská

Vyber si svého kouče

Amalie Pavlovská, PCC (ICF) 

hodnotitelka, koučka

Amálka ve svém životě prošla řadou radikálních profesních změn, komunikace a práce s lidmi je však i nadále kostrou jejího pracovního života. I díky tomu se stala koučem s renomovanou certifikací Professional Certified Coach (ICF) a Results Certified Coach (RC). Amálka má odkoučováno více než 800 hodin s více než 125 klienty a zaměřuje se především na životní a podnikatelský koučink. S NeuroLeadership spolupracuje především jako koučka a hodnotitelka koučů.

Vybrat

Logo

ŠKOLA ŽIVOTA OD TĚCH NEJLEPŠÍCH

V NeuroLeadership se věnujeme rozvoji osobnostních dovedností už od roku 2008. Všichni naši koučové jsou absolventy intenzivních programů koučinku, vedených zakladatelem společnosti a průkopníkem metody NeuroCoaching v České republice Dr. Vladimírem Tukou.

Ten patří k necelým 800 lidem na světě, kteří získali prestižní certifikaci Master Certified Coach (MCC) – nejvyšší úrovně pod hlavičkou Mezinárodní federace koučů (ICF). V ČR je dosud jediným nositelem tohoto titulu.

Přesvědčte se, že za to opravdu stojíme.

Všechny reference

Řekli o nás

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden - všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

Mám zájem o osobního kouče

NAŠI KOUČOVÉ JSOU PROFESIONÁLOVÉ

 • Jsou absolventy našich intenzivních programů.
 • Mají certifikaci kouče od ICF (Mezinárodní federace koučů).
 • Jejich garantem je sám Dr. Vladimír Tuka MCC.
 • Mají bohatou praxi, minimálně 150 odkoučovaných hodin.
 • Neustále se v oboru vzdělávají a rozvíjejí.
 • Diskrétnost, spolehlivost a flexibilita jsou pro ně samozřejmostí.

EARLY BIRD CENA

ušetřete 10 % – pouze v listopadu

Na všechny přihlášky do kurzů NeuroCoachingu v 2020.

Vyberte si ZDE