Akce při přihlášení do kurzu BASIC a PROFESSIONAL do konce května.
cesta k acc

Osobní rozvoj

Úspěšný a spokojený život je dovednost. S námi ji získáte.

  • Máte pocit, že v práci bojujete snad s každým a nikdo vám nerozumí?
  • Přejete si, aby den měl minimálně 48 hodin, protože jste pořád ve skluzu?
  • Sžíráte se pocity méněcennosti a neustálými pochybnostmi, jestli jste „dostatečně dobří“ – v práci, doma nebo ve vztahu k dítěti?
  • Opustil vás partner, už několikátý v řadě, a vy nechápete, kde se děje chyba?
  • Přejete si zásadně změnit svůj život, a nevíte jak?

NeuroCoaching vám odhalí, jak funguje váš mozek

Stává se, že se během života dostanete do situace, která vás emočně a fyzicky vyčerpává. Neumíte si s ní poradit, protože se točíte v kruhu, máte zatemnělou mysl a chybí vám nadhled. Porozumět hlouběji svému problému, přijít na vhodná řešení a změnit podle nich svůj život dokáže metoda NeuroCoaching, tj. koučink využívající poznatků neurovědy. S pomocí zkušených osobních koučů NeuroLeadership nejen porozumíte svým svízelům, ale zejména dostanete pod kontrolu svůj mozek a změníte své nastavení tak, abyste mohli žít šťastný a smysluplný život.

Poznejte s osobním koučem sami sebe a změníte svět

Abyste mohli nastartovat změnu, musíte nejprve poznat sami sebe. Osobní kouč vás na konkrétních případech ze života dovede k porozumění, proč se v určitých situacích chováte, jak se chováte. Co vás žene k tomu, přistupovat k sobě a svému okolí stále stejným způsobem. A jak změnit tyto zažité přístupy, abyste mohli svobodně a snadno naplňovat své záměry.

Pod vedením zkušených koučů NeuroLeadership v sobě rozpoznáte zautomatizované vzorce myšlení a chování. Odstraníte nepotřebné návyky a naučíte se fungovat tak, abyste rozvíjeli sami sebe, ale zároveň pomáhali lidem ve vašem okolí, pracovním i soukromém a měli spokojené vztahy v osobním životě.

Osobní kouč je váš průvodce, na vrchol vylezete sami

Koučování se neobejde bez „bolesti“, protože si budete muset přiznat své nejtemnější obavy, odkrýt nejedno tabu a zbavit se iluzí. Tato proměna vás může stát spoustu energie. Díky tomu ale v sobě objevíte sílu změnit sebe a svou realitu.

OSOBNÍ KOUČINK NEUROLEADERSHIP

Obvyklý rozsah osobního koučování je 12 schůzek ve formě telekoučinku nebo osobního sezení během 3-5 měsíců. Na začátku si s koučem vyjasníte konkrétní podobu koučování, dohodnete se na době trvání a nastavíte si cíle, kterých chcete dosáhnout. Nejčastěji 3 v různých oblastech života, aby proces změny měl co nejvýraznější dopad.

Během dalších schůzek už budete své cíle naplňovat. Koučové NeuroLeadership vás krok za krokem dovedou k přenastavení vašeho myšlení, abyste se naučili komunikovat a jednat smysluplně. Odhalíte přitom svá mylná přesvědčení, iluze, utkvělé představy, které vás brzdí v rozvoji. Díky unikátním technikám NeuroCoaching porozumíte svému mozku a naučíte se s ním pracovat tak, abyste se nespokojili s „přežíváním“, ale začali do důsledku žít život podle svých představ.

Mám zájem o osobního kouče

Náš tým

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Zakladatel & jednatel

Vladimír působil řadu let v diplomacii a déle než deset let na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací, v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna. Je prvním a jediným koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a prvním Čechem, který získal certifikát v oboru Neuroscience of Leadership na Middlesex University v Londýně.

Náš tým

Miroslava Bártová

Manažerka pro vzdělávání

Mirka má mnohaleté profesní zkušenosti z různých oblastí. Zásadní pro její současné působení v NeuroLeadership bylo působení V ČSOB Pojišťovně a dalších renomovaných obchodních společnostech. V roce 2008 propojila své síly s Vladimírem Tukou a jako Manažer pro vzdělávání se nyní věnuje komunikaci s klienty a péči o ně.

Náš tým

Lucie Slováčková

Office manažerka

Lucka získala během studií administrativní praxi v Pražské energetice a po škole v roce 2014 posílila náš tým v NeuroLeadership jako office manažerka. Stará se především o aktivity spjaté s back officem, spravuje web, zajišťuje podporu našim on-line marketingovým aktivitám a je pravou rukou celého týmu.

Naši trenéři

Ing. Helena Windisch MBA, RCC, ACC (ICF)

koučka, facilitátorka

Helena má zkušenosti z oblasti korporátní komunikace a PR na straně komunikačních agentur i nadnárodních korporací, jako jsou např. Sony nebo Foxconn. Její práce se postupně více soustředila na vedení lidí a týmů. Jako zkušený lídr trénovala, vedla a rozvíjela svůj tým, který byl zasazený v multikulturním prostředí. Právě tyto zkušenosti, vnitřní potřeba vytvořit motivující prostředí a inspirovat lidi k objevení vlastního potenciálu ji postupně přivedly až ke koučinku v programech NeuroLeadership.

Naši trenéři

Ing. Martina Fau, RCC, ACC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka

Martina dlouhá léta pracovala v prostředí českých a renomovaných firem v oblasti zahraničního obchodu, administrativy, financí a lidských zdrojů. Od roku 2011 se naplno věnuje rozvoji lidského potenciálu jako nezávislá koučka, trenérka a facilitátorka. Spolupracuje se subjekty napříč soukromou i státní sférou – přes velké korporace, menší podniky až po VŠ, jednotlivce i týmy. Je akreditovanou koučkou u ICF a ve svém portfoliu má více než 100 klientů s více než 1 000 odkoučovanými hodinami.

Naši trenéři

Mgr. Dana Procházková Hošková, RCC

trenérka, hodnotitelka, koučka

Dana má na kontě pracovní zkušenosti na pozici obchodní manažerky, relationship manažerky, auditorky a projektové konzultantky. V současnosti působí jako firemní koučka ve společnosti, jež je součástí mezinárodní bankovní skupiny. Kromě intenzivního individuální koučinku se věnuje také tvorbě motivačních aktivit, a stejně tak realizaci programů na podporu lídrů ve vedení jejich týmů. Dana má za sebou více než 620 odkoučovaných hodin s bezmála 60 klienty.

Naši trenéři

Amalie Pavlovská, RCC, PCC (ICF) 

trenérka, hodnotitelka, koučka

Amálka ve svém životě prošla řadou radikálních profesních změn, komunikace a práce s lidmi je však i nadále kostrou jejího pracovního života. I díky tomu se stala koučem s renomovanou certifikací Professional Certified Coach (ICF) a Results Certified Coach (RC). Amálka má odkoučováno více než 660 hodin a zaměřuje se především na životní a podnikatelský koučink. S NeuroLeadership spolupracuje především jako koučka a hodnotitelka koučů.

Naši trenéři

Mgr. Jitka Jetlebová, ACC (ICF)

hodnotitelka, koučka

Jitka působila na různých manažerských pozicích v nadnárodní americké ropné společnosti. Jako lídr multikulturních týmů se více zajímala o to, jak lépe a efektivněji komunikovat, a především jak porozumět svému týmu. To ji přivedlo k dceřiné společnosti NeuroLeadership Results Coaches, kde od roku 2009 působí jako koučka a hodnotitelka. Jako exekutivní koučka měla možnost pracovat i se zahraničními klienty z firem jako jsou SHELL, IBM nebo HP. Angažuje se také jako mentorka v renomované organizaci Business and Professional Women Praha 2.

Naši trenéři

Ing. Mgr. Petra Hudecová, MPH, RCC, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka a mentorka

Petra dlouhou dobu působila ve zdravotnictví na manažerských a top manažerských pozicích. Od roku 2010 se věnuje převážně exekutivnímu a business koučinku. Díky více než 1000 odkoučovaným hodinám získala certifikaci Professional Certified Coach u Mezinárodní federace koučů (ICF). Je také certifikovanou mentorkou u téže organizace a podílí se na programech NeuroLeadership.

Naši trenéři

Mgr. Jana Lajošová, RCC

hodnotitel, kouč

Jana pracovala několik roků na pozici senior obchodníka a obchodního manažera ve dvou nadnárodních společnostech, které působí v oblasti managementu. Měla možnost pracovat na několika významných projektech na regionální i nadnárodní úrovni. Jako ředitelka ve veřejné správě má zkušenost s řízením ve veřejném sektoru. Věnuje se individuálnímu a týmovému koučinku, hlavně v obchodní a exekutivní sféře.

Logo

ŠKOLA ŽIVOTA OD TĚCH NEJLEPŠÍCH

V NeuroLeadership se věnujeme rozvoji osobnostních dovedností už od roku 2008. Všichni naši koučové jsou absolventy intenzivních programů koučinku, vedených zakladatelem společnosti a průkopníkem metody NeuroCoaching v České republice Dr. Vladimírem Tukou.

Ten patří k necelým 800 lidem na světě, kteří získali prestižní certifikaci Master Certified Coach (MCC) – nejvyšší úrovně pod hlavičkou Mezinárodní federace koučů (ICF). V ČR je dosud jediným nositelem tohoto titulu.

Přesvědčte se, že za to opravdu stojíme.

Všechny reference

Řekli o nás

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Profesionalitu, náročnost, otevřenost, ale také nadhled a humor. To vše a mnoho dalšího jsem si zažila v průběhu kurzu koučinku (Kouč). Každý z nás má velký potenciál – kurz mi jej umožnil uvidět a rozvíjet, a přitom neradit a nementorovat. Naučila jsem se, že každý z nás je nejlepším odborníkem na svůj život, a to také respektovat. Našla jsem, co jsem tak dlouho hledala.

Ing. Lucie Kožinová

Všechny reference

kalendar sipka-dolu sipky