Neuroleadership Systemic Coaching

Komu je kurz určený?

Pro absolventy kurzů Basic a Advanced je tento kurz dalším krokem na cestě k PCC (Level 2 akreditace).

Jak dlouho trvá?

7 týdnů

Jakou formou probíhá?

Prezenčně v Praze + online

Certifikace
NeuroLeadership Systemic Coaching

O kurzu

Chcete se stát sebevědomým profesionálním koučem a rozšířit si znalosti Brain-Based Coachingu o další rozměr? Objevte systemické koučování a staňte se koučem nové generace. Naučte se koučovat nejen klienta, ale i jeho vztahy a působení v rámci systémů.

Rozšířením svých dovedností na oblast Systemic Coachingu získáte schopnost koučovat nejen jednotlivce, ale i jejich interakce a vztahy v rámci komplexních systémů. Tato technika umožňuje koučům hlouběji porozumět a efektivněji řešit složité organizační dynamiky a vztahy, což vede ke zlepšení jejich schopnosti podporovat manažery a týmy při dosahování firemních cílů.

Průběh kurzu Neuroleadership Systemic Coaching

Kurzy koučování NeuroLeadershipu jsou kombinací prezenčních workshopů a skupinových online lekcí pod vedením zkušených trenérů. Jsou vysoce praktické a zážitkové. Vše, co se naučíte, hned procvičujete. Součástí kurzů jsou systematické zpětná vazby, prostor pro reflexi i učení ze zkušeností. Koncepce kurzu vás neustále udržuje v pozornosti a v interakci s ostatními účastníky. Díky tomu prožijete celý kurz aktivně a získáte skutečně praktické dovednosti.

Kurz koučinku Neuroleadership Systemic Coaching je u ICF a ukončen certifikátem NeuroLeadership Systemic Coaching.

Garantem kurzu je Dr. Vladimír Tuka, MCC – jeden z předních koučů v České republice a na Slovensku.

Co se v kurzu naučíte
...a jaké dovednosti získáte
Co vás čeká
...a kolik času vám kurz zabere

Přínosy kurzu
...pro váš osobní i pracovní život
Info
...co ještě potřebujete vědět

Naučíte se…

V kurzu NeuroLeadership Systemic Coaching získáte techniky a dovednosti, které vám umožní koučovat s ohledem na složité organizační struktury a vztahy, čímž prohloubíte koučovací proces a zvýšíte jeho účinnost.

Naučíte se využívat systemický přístup, který umožňuje koučovat nejen jednotlivce, ale také zohledňovat vzájemné působení a ovlivňování koučovaného se systémy, jejichž je součástí. Osvojíte si další profesionální koučovací dovednosti a naučíte se koučovat „zevně dovnitř“ a „z budoucnosti zpět“.

Tyto techniky vedou nejen k hlubší proměně samotného klienta, ale také výrazně zvyšují pozitivní dopad koučování a vliv na bezprostřední i širší okolí klienta. Vaše koučování získá na dynamičnosti, rozsahu dopadu a vlivu a zároveň efektivitě. Dokážete zvládat další náročné a komplikované situace, se kterými se u svých klientů setkáváte a budete setkávat.

Čeká vás…

 • 44 hodin specifického výcviku koučů*
 • 3 celodenní workshopy
 • 3 interaktivní online lekcí, každá v délce 180 minut
 • 1 zpětná vazba od certifikovaných trenérů a hodnotitelů na vaše koučování (1x nahrávka koučování)
 • 1 hodina týdně praktického procvičování koučování s ostatními studenty
 • 3 hodiny týdně samostudia a e-learningu

*absolventi kurzů BASIC a ADVANCED získávají po absolvování toho kurzu celkem 144 hodin.

Co se změní…

 • Díky vašim profesionálním dovednostem a přístupu dosáhnou vaši klienti zásadní změny daleko snadněji.
 • Změna u klientů proběhne na hlubší úrovni a s ohledem na potřeby lidí z jejich okolí a klíčových stakeholderů, tudíž bude mít silnější dopad nejen na život klienta, ale i v jeho širším prostředí.
 • Naučíte se daleko efektivněji pracovat sami se sebou, abyste dokázali ještě lépe podpořit naplnění klientovy potřeby a potřeb jeho stakeholders.
 • Osvojíte si filosofii a přístup pokročilejšího koučování.
 • Dokážete účinněji podporovat klienty i firmy, kteří se musí v náročné době vyrovnávat s mnoha výzvami.
 • Na základě prokazatelných výsledků budete získávat kvalitní reference, které jsou předpokladem úspěšné koučovací praxe.

Ještě potřebujete vědět…

Kurz Neuroleadership Systemic Coaching otevíráme 2x ročně.

Absolventi kurzů BASIC a ADVANCED získávají po absolvování toho kurzu celkem 144 hodin. 

Klikněte na jednotlivé záložky pro zobrazení dalších informací.

Kolik času vám program zabere?

Trvání kurzu

7 týdnů

Prezenční workshopy

3 dny

Online lekce

3 hodiny / týden

Domácí příprava

4 hodiny / týden

Cena programu

Neuroleadership systemic coaching

Prohlubte si svoje koučovací dovednosti a rozšiřte svoje portfolio technik o systemické koučování. Naučíte se pracovat s jedincem v rámci systémů, kterých je součástí a nabídnete ještě hlubší proměnu.

62 500 Kč bez DPH
Early Bird nabídka: 62 500 Kč 49 000 Kč (-22 %) při přihlášení do 24.9.2024

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Cenu celého kurzu nebo jeho část můžete uhradit přes portál Benefit Plus.
Platbu za kurzy není možné uhradit prostřednictvím platební brány GoPay.

Aktuálně vypsané kurzy

NeuroLeadership Systemic Coaching - Profesionální koučování

24. 10. 2024 - 3. 12. 2024
09:00
Praha
62 500 Kč Při přihlášení do 24.9.2024: 49 000 Kč (-22 %)

Jak se přihlásit?

Vyberte si termín

Zvolte si termín kurzu, který vám vyhovuje a odešlete přihlašovací formulář.

Spojíme se s vámi

Zavoláme vám pro ověření fakturačních údajů a nastavení způsobu úhrady kuzu (jednorázově, ve splátkách nebo prostřednictvím portálu Benefit Plus).

Zašleme vám přístupy a materiály ke kurzu

Po úhradě kurzu nebo jeho první splátky vám zašleme veškeré potřebné přístupy, informace a materiály ke zvolenému kurzu.

loading...

Potřebuji více informací

Máte otázky ke kurzu nebo vybíráte kurz koučování pro manažery a potřebujete poradit s nejvhodnější variantou?

Rezervujte si s námi online konzultaci, kde odpovíme na vaše otázky a pomůžeme vám zjistit, jaké přínosy mohou mít koučovací dovednosti na váš osobní i pracovní život nebo firmu.

Co říkají naši absolventi?

Našimi kurzy prošlo již více než 1000 koučů a manažerů. Přečtěte si, co o našem vzdělávání říkají.

Protože jsem si s týmem NeuroLeadership během dvou let prošel už více programů, mohu hodnotit a posoudit, že za celou dobu spolupráce nenastal moment, kdy bych pochyboval o správnosti a jasnosti výkladu daného tématu, ať už se jednalo o podložené znalosti o mozku díky neurovědě, mnohaletým osobním zkušenostem lektorů nebo vlastnímu osvojování si metod brain-based koučování a aplikování jej v praxi. Co mě nejvíce na kurzech překvapilo, bylo právě plynulé sloučení teorie a praxe, protože o tom všechny programy jsou, o skutečném a efektivním využití v pracovním a běžném životě. Po absolvování závěrečného workshopu kurzu online formou, ze které jsem měl obavy, jak se sníží kvalita obsahu a hodnota učení, můžu s čistým svědomím tvrdit, že NL je na českém trhu první a poslední společnost, se kterou chci i nadále spolupracovat a učit se od ní, abych se posunul dál jako člověk i jako profesionální kouč.

Jiří Bradáč, ACC

kouč

Se skvělými trenéry NeuroLeadership jsem absolvovala program koučinku, Nástroje kouče a Program mentoringu koučů jako přípravu k mezinárodní certifikaci ACC. Záhy jsem zde absolvovala také všechny tréninky, které společnost nabízí. Tréninky u NeuroLedership jsou základem mého úspěšného profesního působení a práce s desítkami klientů na všech úrovních poradenství. U žádné jiné školy jsem se nesetkala s takou profesionalitou, přesností a spolehlivostí. Zde platí termíny, materiály jsou vždy dodávány včas, logistika je dokonale zorganizována a účastníci tréninků se mohou plně soustředit na svůj rozvoj. Kvalitu klientských podkladů a podkladů k sezením pro kouče, které jsou součástí školení, oceňují denně při své práci. Pomáhají mi držet si efektivní strukturu sezení a soustředit se na klienta a na obsah rozhovorů.

Zora Inka Grohoľová, ACC

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden – všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová