Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat. Zeptejte se Master kouče.

Úvod do NeuroCoachingu

Chcete pro sebe něco udělat a rozvíjet se? Zajímá vás NeuroCoaching a chtěli byste se seznámit s jeho základními technikami? Rádi byste se naučili koučovat, ale váháte, jestli jsou intenzivní programy školy koučinku pro vás ta správná investice?
Přihlaste se do jednodenního programu ÚVOD DO NEUROCOACHINGU. Poznáte, jak NeuroCoaching funguje, seznámíte se s jeho základními principy a naučíte se praktické techniky pro život.

O PROGRAMU

Jednodenní program ÚVOD DO NEUROCOACHINGU vás seznámí s koučováním na bázi neurovědy, tzn. s využitím vědeckých znalostí o fungování lidského mozku. Program je speciálně vytvořen pro ty, kteří mají zájem o NeuroCoaching, chtějí se ho naučit nebo blíž poznat, ale z různých důvodů zatím váhají nad intenzivním několikaměsíčním učením ve škole koučinku. S tímto programem získáte nejen jasnější představu o koučinku, ale i řadu dovedností, které můžete využívat ve vašem každodenním životě.

Nejprve poznáte:

 • principy, na nichž je postaven NeuroCoaching,
 • jak jednat s druhými s mozkem na mysli,
 • jak novodobá poznání o mozku mění naše přístupy k sobě i druhým lidem,
 • proč se někdy učíme snadno a jindy s obtížemi a odporem,
 • nové přístupy a postupy v komunikaci založené na tom, jak pracuje náš mozek.

Poté se naučíte:

 • jak pracovat s jedinečností vlastní i ostatních lidí,
 • jak využít mocné, „neviditelné“ síly, které nás pohání, k dosažení cílů svých i k přispívání druhým k dosažení cílů jejich,
 • naslouchat druhým a jejich unikátnímu světu tak, aby jim opravdu porozuměli a mohli jim být nápomocni,
 • promyšleně mluvit tak, aby vaše mluva měla co největší pozitivní dopad na druhé,
 • podněcovat přemýšlení druhých tak, aby si uměli poradit v situacích, kdy si zdánlivě nevědí rady,
 • vést rozhovory, které vedou k novým myšlenkám, myšlení a rozvoji, prohlubují vzájemné porozumění.

 

PROGRAM DNE:

Celý program vede osobně Dr. Vladimír Tuka, MCC, jediný Master kouč v ČR a SR. Čekají vás dva učební bloky: dopolední 9 – 12h a odpolední 13 – 16h. Během dne je k dispozici lehké občerstvení a nápoje.

 

MÍSTO KONÁNÍ:

Praha: sídlo společnosti NeuroLeadership, Thunovská 12, Praha 1
Bratislava: hotel Mercure, Zabotova ulica 2, Bratislava 1

 

ZVÝHODNĚNÁ CENA:

Cena za celodenní program je 6.500 Kč bez DPH. Pokud se po absolvování tohoto programu rozhodnete pokračovat v některém z programů školy koučinku NeuroLeadership, odečteme vám z ceny takového programu částku 3.000 Kč.

 

PŘÍNOSY JEDNODENNÍHO PROGRAMU PRO VÁŠ ŽIVOT

 • rozšíříte si obzory a pochopíte, jak funguje mozek, co od něj můžeme očekávat a proč se v určitých situacích chováme stále stejně,
 • poznáte, o čem je NeuroCoaching a v čem je výjimečný,
 • naučíte se základní koučovací principy, které budete schopni využít v práci i doma,
 • ujasníte si, jestli se NeuroCoachingu chcete věnovat,
 • zvýšíte míru svého sebeuvědomění a sebedůvěry.

Po absolvování ÚVODU DO NEUROCOACHINGU můžete pokračovat v některém z programů ŠKOLY KOUČINKU.

TRENÉR

Dr. Vladimír Tuka, MCC

Dr. Vladimír Tuka, MCC

Termíny:
21.8.2019 09:00-16:00 (Praha) 

Cena: 6.500 CZK *

*k ceně se připočítává DPH

Přihlásit

Rezervujte si své místo

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF

Řekli o nás

Neuroleadership a kurz BOOST mi dal velmi cenné a efektivní modely pro vedení a couching. Díky propojení s praktickými situacemi, které řeším, jsem okamžitě viděl, kde mohu tyto modely řízení aplikovat. Díky nim dokáži lépe rozvíjet svůj tým a jednotlivé členy vést ke koncetraci na priority a cíle. Je velmi motivující, když se naučíte na základě znalosti principů fungování mozku správně komunikovat se svými lidmi, poslouchat a naučíte je jejich vstupy správně formulovat. Okamžitě totiž vnímáte výsledky, zapojení a zvýšenou motivaci i na jejich straně. BOOST byl pro mě navíc završením půlročního couchingu s Vláďou, který mě osobně velmi pomohl v koncentraci. Díky tomu jsem sám na sobě poznal, jak skvěle to funguje! Díky moc Vláďovi za jeho neobyčejně otevřenou mysl, zkušenosti a nadhled při couchingu a BOOSTu i ostatním členům týmu Neuroleadeshipu za profesionální přístup!

Ing. Roman Polák

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

Váháte s přihlášením do školy koučinku?

Poznejte NeuroCoaching na 1denním kurzu a budete mít jasno.

21.8. v Praze s Vladimírem Tukou, MCC