Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat nebo se nechat koučovat na Večery s Master Coachem.

Večery s Master Coachem

Zaujal vás koučink? Chcete se naučit koučovat a vybíráte školu? Nebo chcete mít svého osobního kouče? Přijďte se poradit s Dr. Vladimírem Tukou MCC, jediným master koučem v ČR, jak může koučink změnit váš život a jak s ním začít.

CO VÁM DISKUSNÍ VEČER UJASNÍ

 • Zajímá vás, jak si díky koučinku můžete zjednodušit svůj osobní i profesní život?
 • Uvažujete o kariéře profesionálního kouče a vybíráte vhodnou školu koučinku?
 • Zajímá vás, v čem spočívá tajemství skutečného mistrovství kouče?
 • Chcete poznat, v čem jsou techniky koučinku vycházející z poznatků neurovědy efektivní a výjimečné?
 • Máte pocit, že už tak trochu koučujete a pomáháte druhým, ale chtěli byste si své osobní dovednosti prohloubit, abyste koučovali profesionálně?
 • Chtěli byste osobně poznat nás i přednosti našich programů?
 • Nejste si jisti, jestli je pro vás koučink vhodný?
 • Víte, jak vám k dosažení vašich cílů může pomoci osobní kouč?

O těchto otázkách i o všem, co vás kolem koučinku zajímá, můžete diskutovat s jediným Master koučem v ČR dr. Vladimírem Tukou MCC. Nabízíme vám neformální večerní (18:00-20:00) setkání, kde máte příležitost zeptat se na cokoliv a udělat si jasno. Nezáleží na tom, jestli již o koučinku něco víte nebo se teprve rozhlížíte, setkání s Vladimírem je určeno všem zájemcům.

VSTUP JE VOLNÝ, STAČÍ SI JEN REZERVOVAT MÍSTO.

Zakládáme si na osobním přístupu, proto je počet hostů omezen, rezervujte si tedy své místo co nejdříve. Čas konání: 18-20 hodin.

PRŮVODCE VEČERA

Dr. Vladimír Tuka MCC

Jediný master kouč v ČR
Zakladatel NeuroLeadership s.r.o.

Termíny:
7.1.2019 18:00-20:00 (Praha)  - obsazeno
22.1.2019 18:00-20:00 (Praha) 
24.1.2019 18:00-20:00 (Bratislava) 
24.1.2019 14:00-16:00 (Bratislava) 
30.1.2019 18:00-20:00 (Praha) 

Vstup volný

Přihlásit

Rezervujte si své místo

Certifikace a akreditace

 • programy koučinku akreditované mezinárodně u ICF
 • rekvalifikační program koučinku akreditovaný u MŠMT
 • kurzy garantované jediným MCC – Master Certified koučem v ČR
 • certifikáty NeuroLeadership s mezinárodní platností u ICF

NENAHRADITELNÁ PŘÍLEŽITOST

Osobní setkání a diskuse s koučem, který je profesně na špici, předá vám své dlouholeté zkušenosti, objasní výjimečnost NeuroCoachingu i čeho můžete jako profesionální kouč dosáhnout. Nebo naopak, v čem vám může dobrý kouč pomoci. Vyslechne vás, navrhne kudy máte jít dál, abyste dosáhli svých cílů. I když máte o koučinku jasné povědomí, setkání s Vladimírem je nenahraditelné a bez pochyby vás obohatí.

silueta

S námi se stanete pány a mistry svých životů

Přihlaste se na večer s Vladimírem co nejdříve, počet míst je omezen.

Řekli o nás

Kurz BBC zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Všechny reference