BOOST z manažera leaderem

Komu je kurz určený?

Manažerům, vedoucím týmů a expertům, kteří se čerstvě stali manažery

Jak dlouho trvá?

3 dny

Jakou formou probíhá?

Prezenčně v Praze + online

Certifikace

Brain Based Leadership Skills

O kurzu

V dnešním světě, kdy se dynamika pracovního trhu mění každým dnem, je důležité, abyste jako leadeři dokázali vést svůj tým k cíli a přitom udržovali pozitivní a bezpečné pracovní prostředí.

Náš kurz BOOST z manažera leaderem je navržen tak, aby pomohl každému manažerovi, nezávisle na jeho zkušenostech, zlepšit své schopnosti vedení týmu a rozvíjet potenciál svůj i svých spolupracovníků. V průběhu tří dnů se naučíte techniky Brain-Based Coachingu, které vychází z vědecky podložených faktů o fungování lidského mozku, jeho možnostech, omezeních a potřebách. Díky tomu budete schopni lépe porozumět sobě i svým kolegům a stanete se lepším komunikátorem i motivátorem, což pomůže zvýšit produktivitu celého týmu, podpořit jeho rozvoj a zlepšit výsledky.

Náplň kurzu i systém učení je navržen tak, aby se přizpůsobil vašim potřebám a zájmům, ať už jste na začátku své kariéry jako leader, nebo hledáte nové nástroje a techniky, jak se zlepšit ve vedení týmů. Víme, že samotná teorie a vědění nestačí. Naším cílem je, abyste veškeré dovednosti uměli okamžitě zavést a používat v praxi i v každodenním životě.

Průběh kurzu BOOST

Zkuste to jinak. Osvojte si v manažerském kurzu BOOST techniky Brain-Based Coachingu a zjistěte, že vést sebe i spolupracovníky k lepším výsledkům není tak těžké, jak se může zdát.

Seznámíte se s vědecky podloženými fakty o fungování lidského mozku, jeho možnostech, omezeních a potřebách. Díky tomu lépe porozumíte sobě i svým spolupracovníkům. Naučíte se je vést, aby samostatně, kreativně a odpovědně plnili své role a zvládali nejrůznější změny a úkoly, se kterými se setkávají. Dovednosti, kterým se naučíte v programu BOOST, vám přinesou pocit vlastního úspěchu a naplnění a povedou ke spokojenosti a vyššímu zapojení vašich spolupracovníků.

Manažerským kurzem BOOST prošla již více než tisícovka manažerů a leaderů v USA, Velké Británii, Austrálii, Finsku, Slovensku a České republice. Až 97 % z nich vyjádřilo s programem spokojenost.

V případě úspěšného zakončení kurzu obdrží student Certifikát Brain Based Leadership Skills.

Garantem kurzu je Dr. Vladimír Tuka, MCC – jeden z předních koučů v České republice a na Slovensku.

Co se v kurzu naučíte
...a jaké dovednosti získáte
Co vás čeká
...a kolik času vám kurz zabere

Přínosy kurzu
...pro váš osobní i pracovní život
Info
...co ještě potřebujete vědět

Naučíte se…

Po intenzivním tréninku pod vedením Dr. Vladimíra Tuky dokážete lépe motivovat své spolupracovníky a zvýšit výkonnost celého týmu i jeho členů.

 • Osvojíte si umění konstruktivní zpětné vazby, která respektuje potřeby mozku.
 • Zvládnete rozhodně, efektivně a zároveň vlídně zadávat úkoly, kontrolovat jejich plnění, ale také vést hodnotící pohovory, které povzbudí vaše kolegy k lepším výsledkům.
 • Naleznete rychlejší a snadnější řešení složitých situacích.
 • Stanete se silnější ve spolupráci s druhými.
 • Získáte kontrolu nad svými emocemi a sebejistotu v jednání.

Čeká vás…

 • 1,5 hodiny úvodní online lekce (High Impact Virtual Experience – vysoce efektivní online lekce)
 • 3denní interaktivní workshop (online nebo ve školících prostorách NeuroLeadership v Praze)
 • 2 x 1,5 hodiny online lekce k implementaci naučených a osvojení nových technik leadershipu
 • V rámci tréninků obdržíte také konkrétní scénáře vedení rozhovorů, konzultace k ukotvení získaných poznatků, na míru šitý manuál pro další rozvoj vašeho leadershipu.

Co se změní…

 • Dovednosti Human Leadershipu – naučíte se, jak se stát úspěšným lídrem a jakými schopnostmi by měl lídr disponovat, aby byl nejen efektivní, ale i inspirativní
 • Efektivní komunikace – zjistíte, jak lépe komunikovat s vašimi kolegy, jakým způsobem vysvětlit své názory a představy a zároveň, jak vytvořit bezpečné prostředí pro otevřenou a sdílnou komunikaci napříč celým týmem
 • Řízení týmu – pochopíte, jak vést svůj tým k úspěchu a jakým způsobem překonat překážky, konflikty nebo náročné situace, které se mohou objevit
 • Motivace týmu – naučíte se, jak motivovat svůj tým, zvýšit výkonnost jednotlivých členů a jak podpořit jejich osobní rozvoj, abyste společně dosahovali co nejlepších výsledků

Ještě potřebujete vědět…

Kurz Boost z manažera leaderem otevíráme 3x ročně.

V případě úspěšného zakončení kurzu obdrží student certifikát Brain Based Leadership Skills.

Klikněte na jednotlivé záložky pro zobrazení dalších informací.

Co říkají naši absolventi?

Našimi kurzy prošlo již více než 1000 koučů a manažerů. Přečtěte si, co o našem vzdělávání říkají.

Protože jsem si s týmem NeuroLeadership během dvou let prošel už více programů, mohu hodnotit a posoudit, že za celou dobu spolupráce nenastal moment, kdy bych pochyboval o správnosti a jasnosti výkladu daného tématu, ať už se jednalo o podložené znalosti o mozku díky neurovědě, mnohaletým osobním zkušenostem lektorů nebo vlastnímu osvojování si metod brain-based koučování a aplikování jej v praxi. Co mě nejvíce na kurzech překvapilo, bylo právě plynulé sloučení teorie a praxe, protože o tom všechny programy jsou, o skutečném a efektivním využití v pracovním a běžném životě. Po absolvování závěrečného workshopu kurzu online formou, ze které jsem měl obavy, jak se sníží kvalita obsahu a hodnota učení, můžu s čistým svědomím tvrdit, že NL je na českém trhu první a poslední společnost, se kterou chci i nadále spolupracovat a učit se od ní, abych se posunul dál jako člověk i jako profesionální kouč.

Jiří Bradáč, ACC

kouč

Se skvělými trenéry NeuroLeadership jsem absolvovala program koučinku, Nástroje kouče a Program mentoringu koučů jako přípravu k mezinárodní certifikaci ACC. Záhy jsem zde absolvovala také všechny tréninky, které společnost nabízí. Tréninky u NeuroLedership jsou základem mého úspěšného profesního působení a práce s desítkami klientů na všech úrovních poradenství. U žádné jiné školy jsem se nesetkala s takou profesionalitou, přesností a spolehlivostí. Zde platí termíny, materiály jsou vždy dodávány včas, logistika je dokonale zorganizována a účastníci tréninků se mohou plně soustředit na svůj rozvoj. Kvalitu klientských podkladů a podkladů k sezením pro kouče, které jsou součástí školení, oceňují denně při své práci. Pomáhají mi držet si efektivní strukturu sezení a soustředit se na klienta a na obsah rozhovorů.

Zora Inka Grohoľová, ACC

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden – všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Cena programu

Boost z manažera leaderem

Zkuste to jinak. Osvojte si techniky Brain-Based Coachingu a zjistěte, že vést sebe i spolupracovníky k lepším výsledkům není tak těžké, jak se může zdát.

42 500 Kč bez DPH

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Cenu celého kurzu nebo jeho část můžete uhradit přes portál Benefit Plus.
Platbu za kurzy není možné uhradit prostřednictvím platební brány GoPay.

Výhodný balíček pro firmy

Pokud máte zájem kurz BOOST poskytnout více zaměstnancům z vaší firmy, připravili jsme pro vás výhodný balíček:

 • 4 osoby za cenu 3
 • 6 osob za cenu 4

Na zvýhodněné balíčky se nevztahuje zvýhodněná cena a nabídka early bird.

Pokud chcete využít zvýhodněného balíčku pro firmy, neváhejte nás kontaktovat.

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Jsme součástí programu Benefit Plus.

 

Aktuálně vypsané kurzy

BOOST z manažera leaderem

11. 9. 2024 - 2. 10. 2024
19:00
42 500 Kč Při přihlášení do 11.8. 2024: 34 000 Kč (-20 %)

Early Bird nabídka: 42 500 Kč 34 000 Kč (-20 %) při přihlášení do 11.8. 2024

Jak se přihlásit?

Vyberte si termín

Zvolte si termín kurzu, který vám vyhovuje a odešlete přihlašovací formulář.

Spojíme se s vámi

Zavoláme vám pro ověření fakturačních údajů a nastavení způsobu úhrady kuzu (jednorázově, ve splátkách nebo prostřednictvím portálu Benefit Plus).

Zašleme vám přístupy a materiály ke kurzu

Po úhradě kurzu nebo jeho první splátky vám zašleme veškeré potřebné přístupy, informace a materiály ke zvolenému kurzu.

loading...

Potřebuji více informací

Máte otázky ke kurzu nebo vybíráte kurz koučování pro manažery a potřebujete poradit s nejvhodnější variantou?

Rezervujte si s námi online konzultaci, kde odpovíme na vaše otázky a pomůžeme vám zjistit, jaké přínosy mohou mít koučovací dovednosti na váš osobní i pracovní život nebo firmu.

Trenér programu

Vladimír Tuka

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Vladimír působil řadu let v diplomacii a na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací, v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna. Je prvním koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a prvním Čechem, který získal certifikát v oboru Neuroscience of Leadership na Middlesex University v Londýně. Více než 16 let se věnuje profesionálnímu koučování, rozvoji leadershipu a facilitaci týmů.