Váš mozek v práci: Tajemství špičkové výkonnosti

Komu je kurz určený?

Všem, kdo se chtějí naučit, jak být produktivnější, umět lépe nakládat se svým časem, řešit problémy rychleji a zůstat klidnými i pod tlakem.

Jak dlouho trvá?

2 dny

Jakou formou probíhá?

Prezenčně v Praze + online

Certifikace

Váš mozek v práci

O kurzu

Jen si to zkuste představit. Svět, ve kterém dokážete řešit problémy mnohem snadněji a s větší lehkostí. Za mnohem méně času zvládáte víc věcí, jste produktivnější, efektivnější a už se nemusíte vymlouvat, že na rodinu, koníčky, přátele nebo sami sebe nemáte čas. Mnohem lépe zvládáte stres, daří se vám dosahovat lepších výsledků a rozvíjíte svůj potenciál.

Během našeho programu Váš mozek v práci  pochopíte, jak funguje váš mozek a co všechno potřebuje k optimalizaci jeho výkonu a vy budete schopni pracovat efektivněji a s menším úsilím. Získáte návod, jak nastartovat změnu a vytvořit si nové návyky ve vašem životě.

Jakými oblastmi se budeme v programu zabývat?

w

Řešení problémů a rozhodování

Základním předpokladem vysoké výkonnosti je dovednost se svým mozkem (spolu)pracovat místo toho, abyste pracovali proti němu.  V programu porozumíte jeho zvláštnostem a omezením. Přemýšlení o problémech nebo rozhodování pro vás bude hned méně bolestivé.

Zůstat v pohodě navzdory vnějšímu tlaku

Zmapujete si klíčové příčiny stresu a zjistíte, jak se vypořádat s ním vypořádat. Vytvoříte si prostředí jistoty a samostatnosti, aby stres nebo emoce negativně neovlivňovali vaši produktivitu. Naučíte se řídit úroveň stresu prostřednictvím pochopení toho, co od vás očekávají ostatní nebo vy od nich.

Spolupráce s ostatními a ovlivňování ostatních

Efektivnější spolupráce s ostatními pro vás začíná v okamžiku, kdy porozumíte jejich mozku a k čemu je vede. Zvýšíte úroveň svého vlivu ve vašich komunitách a povedete ostatní k vyššímu výkonu prostřednictvím pochopení hlavních prvků, které ovlivňují sociální mozek (SCARF).

Vytvoření změny

Začnete se soustředit na řešení a na vytvoření pozitivní změny. Ukážeme si, jak na to tak, aby se vám dařilo efektivněji prostřednictvím soustředění pozornosti a pomocí tříkrokového procesu, díky kterému můžete vytvářet i rozsáhlé změny. 

Průběh kurzu Váš mozek v práci

V průběhu programu vás čeká mnoho interaktivních cvičení a tréninků, které vás vedou k hlubšímu uvědomění a lepšímu zavádění naučeného do praxe.

Budete mít možnost konzultace k ukotvení získaných poznatků. Jako bonus od nás získáte i manuál a další materiály pro rozvoj vašich dovedností a vytvoření nových návyků.

V případě úspěšného zakončení kurzu obdrží student certifikát Váš mozek v práci.

Garantem kurzu je Dr. Vladimír Tuka, MCC – jeden z předních koučů v České republice a na Slovensku.

Co se v kurzu naučíte
...a jaké dovednosti získáte
Co vás čeká
...a kolik času vám kurz zabere

Přínosy kurzu
...pro váš osobní i pracovní život
Info
...co ještě potřebujete vědět

Naučíte se…

Čas je naší nejdražší komoditou, ale v poslední době se zdá, že najít si ho pro sebe, pro rodinu, na odpočinek nebo na koníčky se zdá být doslova nadlidský úkol. Obzvlášť, když se chcete posouvat, růst a dosahovat skvělých výsledků.

Tajemství vysoké výkonnosti, ale nespočívá v tom, jak usilovně a tvrdě pracujete. Skutečné tajemství spočívá ve schopnosti, jak dobře umíte ovládat váš mozek. Jakmile pochopíte, jak pracuje váš mozek a co potřebuje k dosažení optimálního výkonu, budete schopni pracovat efektivněji a s menším úsilím.

Čeká vás…

 • 2denní interaktivní prezenční workshop v Praze
 • 2 online lekce (každá 90 minut) k prohloubení nových dovedností a vytvoření si nových návyků, které vás dovedou ke změně

Co se změní…

 • Zjistíte, jak funguje váš mozek a co potřebuje, abyste dokázali řešit problémy efektivně
 • Pochopíte, jak podstatně efektivněji zvládat stres a jak zvýšit celkovou výkonnost, abyste udělali více práce za méně času, naplňovali svůj potenciál a druhým dokázali pomoci k témuž
 • Budete přesně vědět, jak si zorganizovat svůj den k dosažení optimální výkonnosti
 • Naučíte se techniky, jak být méně ve stresu a nenechat stresem ovlivnit vaši výkonnost. Budete se cítit klidnější a pracovat se vám bude lépe i pod silným tlakem. V tomtéž budete umět napomoci i ostatním
 • Zmapujete si příčiny prokrastinace a vyvinete si nové, efektivnější strategie, jak maximalizovat produktivitu a výkonnost
 • Emoce jsou jedno velké téma, proto se zaměříme na to, jak s nimi efektivně pracovat, aby vás neovlivňovaly negativním způsobem
 • Budete mít více motivace, abyste mohli vy sami dosahovat té nejvyšší výkonnosti a dokázali k tomu napomáhat i druhým
 • Rozvinete si nové způsoby, jak řešit i složitější problémy, abyste mohli pracovat efektivněji

Ještě potřebujete vědět…

Kurz Váš mozek v práci otevíráme 2x ročně.

V případě úspěšného absolvování obdrží student certifikát Váš mozek v práci.

Klikněte na jednotlivé záložky pro zobrazení dalších informací.

Cena programu

Váš mozek v práci

Naučte se řešit problémy mnohem snadněji, za mnohem méně času zvládnout víc věcí a mnohem lépe zvládat stres – a díky tomu dosahovat lepších výsledků a plně rozvinout svůj potenciál.

24 900 Kč bez DPH

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Cenu celého kurzu nebo jeho část můžete uhradit přes portál Benefit Plus.
Platbu za kurzy není možné uhradit prostřednictvím platební brány GoPay.

Výhodný balíček pro firmy

Pokud máte zájem kurz Váš mozek v práci poskytnout více zaměstnancům z vaší firmy, připravili jsme pro vás výhodný balíček:

 • 4 osoby za cenu 3
 • 6 osob za cenu 4

Na zvýhodněné balíčky se nevztahuje zvýhodněná cena a nabídka early bird.

Pokud chcete využít zvýhodněného balíčku pro firmy, neváhejte nás kontaktovat.

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Jsme součástí programu Benefit Plus.

 

Aktuálně vypsané kurzy

Aktuálně není vypsaný žádný termín

Jak se přihlásit?

Vyberte si termín

Zvolte si termín kurzu, který vám vyhovuje a odešlete přihlašovací formulář.

Spojíme se s vámi

Zavoláme vám pro ověření fakturačních údajů a nastavení způsobu úhrady kuzu (jednorázově, ve splátkách nebo prostřednictvím portálu Benefit Plus).

Zašleme vám přístupy a materiály ke kurzu

Po úhradě kurzu nebo jeho první splátky vám zašleme veškeré potřebné přístupy, informace a materiály ke zvolenému kurzu.

loading...

Potřebuji více informací

Máte otázky ke kurzu nebo vybíráte kurz koučování pro manažery a potřebujete poradit s nejvhodnější variantou?

Rezervujte si s námi online konzultaci, kde odpovíme na vaše otázky a pomůžeme vám zjistit, jaké přínosy mohou mít koučovací dovednosti na váš osobní i pracovní život nebo firmu.

Co říkají naši absolventi?

Našimi kurzy prošlo již více než 1000 koučů a manažerů. Přečtěte si, co o našem vzdělávání říkají.

Protože jsem si s týmem NeuroLeadership během dvou let prošel už více programů, mohu hodnotit a posoudit, že za celou dobu spolupráce nenastal moment, kdy bych pochyboval o správnosti a jasnosti výkladu daného tématu, ať už se jednalo o podložené znalosti o mozku díky neurovědě, mnohaletým osobním zkušenostem lektorů nebo vlastnímu osvojování si metod brain-based koučování a aplikování jej v praxi. Co mě nejvíce na kurzech překvapilo, bylo právě plynulé sloučení teorie a praxe, protože o tom všechny programy jsou, o skutečném a efektivním využití v pracovním a běžném životě. Po absolvování závěrečného workshopu kurzu online formou, ze které jsem měl obavy, jak se sníží kvalita obsahu a hodnota učení, můžu s čistým svědomím tvrdit, že NL je na českém trhu první a poslední společnost, se kterou chci i nadále spolupracovat a učit se od ní, abych se posunul dál jako člověk i jako profesionální kouč.

Jiří Bradáč, ACC

kouč

Se skvělými trenéry NeuroLeadership jsem absolvovala program koučinku, Nástroje kouče a Program mentoringu koučů jako přípravu k mezinárodní certifikaci ACC. Záhy jsem zde absolvovala také všechny tréninky, které společnost nabízí. Tréninky u NeuroLedership jsou základem mého úspěšného profesního působení a práce s desítkami klientů na všech úrovních poradenství. U žádné jiné školy jsem se nesetkala s takou profesionalitou, přesností a spolehlivostí. Zde platí termíny, materiály jsou vždy dodávány včas, logistika je dokonale zorganizována a účastníci tréninků se mohou plně soustředit na svůj rozvoj. Kvalitu klientských podkladů a podkladů k sezením pro kouče, které jsou součástí školení, oceňují denně při své práci. Pomáhají mi držet si efektivní strukturu sezení a soustředit se na klienta a na obsah rozhovorů.

Zora Inka Grohoľová, ACC

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden – všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Trenér programu

Vladimír Tuka

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Vladimír působil řadu let v diplomacii a na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací, v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna. Je prvním koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a prvním Čechem, který získal certifikát v oboru Neuroscience of Leadership na Middlesex University v Londýně. Více než 16 let se věnuje profesionálnímu koučování, rozvoji leadershipu a facilitaci týmů.