Workshop pro kouče: Koučování k vertikálnímu rozvoji

Interaktivním online workshopem vás provede Dr. Vladimír Tuka, MCC a ukáže vám, jak můžete v praxi využít vertikální koučování. Workshop je určený pro absolventy NeuroLeadership, ale i pro kouče z jiných škol. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci a přihlaste se!

Vertikální koučování je metoda zaměřená na hluboký osobní a profesní rozvoj klienta a klade důraz na změnu myšlenkových vzorců, postojů a hodnot. Workshop vám poskytne nové nástroje a techniky, které můžete okamžitě aplikovat ve své praxi. Naučte se, jak přispívat k růstu zralosti leaderů tak, aby dokázali plně zvládat své role.

Díky vertikálnímu přístupu můžete klientům pomoci:

  9

  dostat se do hlubších úrovní vědomí

  9

  pochopit své vnitřní hodnoty, přesvědčení a motivace 

  9

  vidět situace z nových perspektiv

  9

  rozvíjet kritické myšlení a zpochybňovat vlastní myšlenkové vzorce 

  Workshop se bude konat online 25. června od 16:00 do 18:00 hodin.

  Přehled aktuálních workshopů

  Aktuálně není vypsaný žádný termín

  Přihlaste se 

  Přihlaste se na tento interaktivní workshop a odneste si užitečné znalosti, které můžete hned využít ve své praxi.

  Cena workshopu je 2 490 Kč včetně DPH. Naši absolventi mohou využít slevu tisíc korun a zaplatit tak za workshop 1 490 Kč včetně DPH.

  Pokud patříte mezi naše absolventy, napište nám, prosím, do vzkazu v přihlašovacím formuláři, jakého kurzu jste se zúčastnili.

  loading...

  Průvodce webinářem

  Vladimír Tuka

  Vladimír je zakladatelem společnosti NeuroLeadership a českým průkopníkem Brain-Based Coachingu. Řadu let působil na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací. Stal se prvním českým koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC – tuto známku kvality má jen necelých 1200 lidí ve světě. Více než 13 let se věnuje profesionálnímu koučování exekutivních a top manažerů, rozvoji leadershipu a facilitaci týmů. Pro koučování vrcholového managementu používá metodu NeuroLeadership Coaching, která Brain-Based Coaching rozvíjí do podoby koučování leaderů a jejich týmů. Metoda je zaměřena na proces a vede k reálným a hmatatelným výsledkům pomocí jasně formulované a vystavěné struktury a procesů. Vladimír vydal vlastní podcast Zapojte mozek a je autorem mnoha odborných článků o rozvoji manažerů a koučinku podle mozku.