Chcete se naučit koučovat? Zažijte ukázku našeho stylu. Setkání s Master koučem.  
 • CZ

O nás

Seznamte se s Dr. Vladimírem Tukou, jediným českým koučem
s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC

 

 • Zakladatel společnosti NeuroLeadership s.r.o.
 • Motivátor, kouč a facilitátor top manažerů a podnikatelů
 • Trenér dovedností leadershipu a učitel profesionálních koučů
 • Český průkopník a garant unikátní a ve světě úspěšné metody NeuroCoaching, která vychází z poznatků moderní neurovědy
 • Odborník s bohatými zkušenostmi z vlastní manažerské, podnikatelské a diplomatické praxe i z oblasti rozvoje lidí
 • Inovátor v oblasti leadershipu, který vám pomůže lépe porozumět řízení a vedení týmů a dosáhnout tak vyšší výkonosti a lepších profesních výsledků

 

NeuroCoaching v praxi

Při setkání s Dr. Vladimírem Tukou nečekejte čistou teorii a přednášky, u kterých usínáte. Programy NeuroLeadership jsou praktické a zohledňují reálné situace z vaší praxe. S využitím neurovědy vám pomohou odhalit schopnosti mozku a naučí vás, jak díky užitečným návykům změnit život k lepšímu a začít si ho i přes všechny povinnosti užívat. Osvojením účinných a prověřených technik NeuroCoachingu dosáhnete lepších výkonů, vyšší produktivity a pocitu spokojenosti. V práci i doma.

Oblasti působení

 • Leadership
 • „Change management“ neboli Zvládání změn
 • Řízení výkonnosti
 • Rozvoj manažerských dovedností
 • Motivace
 • Rozvoj lidí „on the job“
 • Sebekontrola a sebeovládání

 

Prvenství a jedinečnost

První a dosud jediný kouč s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a na Slovensku.

 


První Čech, který úspěšně ukončil studium Neuroscience Leadership na Middlesex University v Londýně.


První český absolvent prestižní francouzské školy École Nationale d’Administration.

 

Náš tým

Vladimír Tuka

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Zakladatel & jednatel

Vladimír působil řadu let v diplomacii a déle než deset let na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací, v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna. Je prvním a jediným koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a prvním Čechem, který získal certifikát v oboru Neuroscience of Leadership na Middlesex University v Londýně.

Miroslava Bártová

Miroslava Bártová

Manažerka pro vzdělávání

Mirka má mnohaleté profesní zkušenosti z různých oblastí. Zásadní pro její současné působení v NeuroLeadership bylo působení V ČSOB Pojišťovně a dalších renomovaných obchodních společnostech. V roce 2008 propojila své síly s Vladimírem Tukou a jako Manažer pro vzdělávání se nyní věnuje komunikaci s klienty a péči o ně.

Lucie Slováčková

Lucie Slováčková

Office manažerka

Lucka získala během studií administrativní praxi v Pražské energetice a po škole v roce 2014 posílila náš tým v NeuroLeadership jako office manažerka. Stará se především o aktivity spjaté s back officem, spravuje web, zajišťuje podporu našim on-line marketingovým aktivitám a je pravou rukou celého týmu.

Vendula Hájková

Manažerka péče o klienty

Vendula nasbírala během své 20leté kariéry mnoho zkušeností. Pracovala jak pro české podnikatele, tak pro zahraniční společnosti a vždy ji naplňovala práce s lidmi. Díky tomu se posunula až do Neuroleadership, kde je vaším průvodcem ve světě Neurokoučinku od prvního kontaktu až třeba po studium. A vždy se těší na komunikaci s Vámi.

Naši koučové a trenéři

Ing. Ivana Černá

trenérka, koučka, facilitátorka

Na pozici personální manažerky byla zodpovědná nejen za nábor, ale i vzdělávání, motivaci a kariérní růst zaměstnanců. Působila také jako projektová konzultantka. Po letech praxe v nadnárodních firmách se Ivana rozhodla zaměřit na oblast koučinku, a tak se kromě intenzivních individuálních tréninků věnuje i tvorbě personálních procesů a jejich implementaci ve výrobních společnostech. Zabývá se také realizací programů podporujících lídry při budování týmů a pracovních skupin. Ivana má za sebou přes 600 odkoučovaných hodin s více než 50 klienty.

Vladimír Tuka

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Trenér, kouč, facilitátor a mentor

Vladimír je jako zakladatel společnosti NeuroLeadership v ČR guru NeuroCoachingu a autor řady vzdělávacích programů na bázi neurovědy. Má mnohaleté zkušenosti z vlastní manažerské, podnikatelské a diplomatické praxe i z oblasti rozvoje lidí. Od roku 2008 působí jako učitel profesionálních koučů, trenér leadership dovedností i jako osobní kouč a facilitátor top manažerů a podnikatelů. Je dosud jediným koučem v České republice a na Slovensku, který získal nejvyšší stupeň certifikace Master Certified Coach (MCC) u Mezinárodní federace koučů (ICF), a patří tak ke světové špičce. Tuto známku kvality má jen necelých 800 lidí ve světě.

Petra Hudecová

Ing. Mgr. Petra Hudecová, MPH, RCC, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka a mentorka

Petra dlouhou dobu působila ve zdravotnictví na manažerských a top manažerských pozicích. Od roku 2010 se věnuje převážně exekutivnímu a business koučinku. Díky více než 1000 odkoučovaným hodinám získala certifikaci Professional Certified Coach u Mezinárodní federace koučů (ICF). Je také certifikovanou mentorkou u téže organizace a podílí se na programech NeuroLeadership.

Dana Procházková Hošková

Mgr. Dana Procházková Hošková, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka

Dana má na kontě pracovní zkušenosti na pozici obchodní manažerky, relationship manažerky, auditorky a projektové konzultantky. V současnosti působí jako firemní koučka ve společnosti, jež je součástí mezinárodní bankovní skupiny. Kromě intenzivního individuální koučinku se věnuje také tvorbě motivačních aktivit, a stejně tak realizaci programů na podporu lídrů ve vedení jejich týmů. Dana má za sebou více než 620 odkoučovaných hodin s bezmála 60 klienty.

Petra Jaškówová

Petra Jaškówová, ACC (ICF)

trenérka, koučka

Petra s radostí koučuje od roku 2012 a pracuje individuálně s lidmi různých povolání především v oblasti životních témat, závodění a tréninku zvířat. Petra má odkoučováno více než 650 hodin. Je také lektorem řady autorských workshopů zaměřených na komunikaci a trénink psů, kde se zabývá optimálním nastavením člověka v rozhovoru se zvířaty. Jako konzultant působí především v oblasti veřejného projevu, kde vychází ze své divadelní minulosti.

Ing. Helena Windisch MBA, RCC, ACC (ICF)

hodnotitelka, koučka, facilitátorka

Helena má zkušenosti z oblasti korporátní komunikace a PR na straně komunikačních agentur i nadnárodních korporací, jako jsou např. Sony nebo Foxconn. Její práce se postupně více soustředila na vedení lidí a týmů. Jako zkušený lídr trénovala, vedla a rozvíjela svůj tým, který byl zasazený v multikulturním prostředí. Právě tyto zkušenosti, vnitřní potřeba vytvořit motivující prostředí a inspirovat lidi k objevení vlastního potenciálu ji postupně přivedly až ke koučinku v programech NeuroLeadership.

Amálie Pavlovská

Amalie Pavlovská, PCC (ICF) 

hodnotitelka, koučka

Amálka ve svém životě prošla řadou radikálních profesních změn, komunikace a práce s lidmi je však i nadále kostrou jejího pracovního života. I díky tomu se stala koučem s renomovanou certifikací Professional Certified Coach (ICF) a Results Certified Coach (RC). Amálka má odkoučováno více než 800 hodin s více než 125 klienty a zaměřuje se především na životní a podnikatelský koučink. S NeuroLeadership spolupracuje především jako koučka a hodnotitelka koučů.