Osvojte si znalosti Brain-Based Coachingu

Škola koučinku

Jsme jediní v Čechách a na Slovensku, kdo má licenci vyučovat metodu Brain-Based Coaching®️. Opíráme se o vědecké poznatky neurovědy a přenášíme je do praxe. Jsme akreditovaná instituce u Mezinárodní federace koučů (ICF), typ certifikace Level 2.

Výchově koučů a rozvoji leadershipu se věnujeme už více než 15 let a za tu dobu prošly tréninky NeuroLeadership stovky absolventů. Dnes se řadí mezi úspěšné manažery a kouče se zavedenou praxí a vysokým hodnocením v oboru.

Všechny naše programy jsou garantované Dr. Vladimírem Tukou, MCC, jedním z nejlepších koučů u nás.

Osvojte si koučovací dovednosti

…a otevřete sobě i druhým cestu k naplnění jejich potenciálu

 

Koučink je forma osobního rozvoje, která se hodí pro zaneprázdněné jedince, kteří chtějí vidět rychlé výsledky. Osvojením koučovacích dovedností můžete dát svojí kariéře nový směr. Staňte se koučem a pomáhejte ostatním objevit jejich potenciál nebo se staňte uznávaným a inspirativním leaderem ve své organizaci.

Naučíte se, jak objevit u ostatních jejich skryté schopnosti, překonat překážky a jak neustále růst. Být koučem znamená být součástí transformace organizací i společnosti a připravit sebe i ostatní na budoucnost. Naši trenéři a facilitátoři vás povedou tak, abyste své koučovací dovednosti mohli ihned uplatnit praxi.

Brain-Based Coachingem k měřitelnému rozvoji

 

Neurověda zjistila, že lidé jednají pod vlivem zažitých konceptů, které je v různých situacích svazují. Dostávají se do zajetí emocí, nedaří se jim naplňovat záměry, ztrácejí důvěru ve své schopnosti, a nejednají efektivně.

 

Propojení neurovědy a koučování představil světu poprvé Australan Dr. David Rock v roce 2006. Tuto unikátní metodu rozšířil do více než 30 zemí světa. Současná doba si žádá změnu. Tlak na výkon sílí a abychom uspěli, je nezbytné oprostit se od hluboce zakořeněných vzorců chování.

w

Brain-Based Coaching je vysoce účinná metoda. S jeho pomocí se zbavíte nepotřebných návyků. Díky jednoduchým, praktickým a osvědčeným technikám se naučíte využívat vlastní zdroje a zkušenosti k tomu, abyste nastartovali svoji životní proměnu.

 

Kurzy koučovacích dovedností

Kurzy koučinku NeuroLeadership jsou flexibilní – můžete začít základní úrovní a později své dovednosti rozšiřovat v navazujících kurzech, anebo si hned na začátku zvolit program nejvyšší úrovně. Všechny kurzy probíhají v češtině. Naše programy můžete využít pro získání certifikace ICF – ACC a PCC.

ukázka tréninku koučinku

Basic

Základní 48 hodinový kurz brain-based koučování založený na poznatcích neurovědy.

ukázka tréninku koučinku

Advanced

Pokračující 48 hodinový kurz posílí vaše koučovací dovednosti.

koučování

Ready to ACC/PCC

Připravte se na získání mezinárodních certifikací ACC a PCC.

kurz koučinku praha

Neuroleadership Systemic Coaching

44 hodinový kurz systemického přístupu ke koučování.

Specificky zaměřené programy a kurzy

Naučte se, jak rozjet své podnikání a získejte další užitečné dovednosti.
ukázka tréninku koučinku

Coach Business Program

Nastartujte svoji kariéru coby profesionální osobní či firemní kouč.

certifikovaný kurz koučování

Coach Mentoring Program

Získejte znalosti potřebné k získání certifikací ACC a PCC.

škola koučinku

Váš mozek v práci

Ovládněte tajemství špičkové výkonnosti.

kurzy koučování NeuroLeadership

Boost z manažera leaderem

Kurz leadershipu pro manažery a zájemce o firemní koučování.

Certifikace a akreditace

Level 1 akreditace instituce NeuroLeadrship u ICF

ICF

Mezinárodně akreditovaná instituce u ICF, level 2.

Level 1 akreditace instituce NeuroLeadrship u ICF

MCC

Kurzy garantované prvním MCC Master Certified koučem v ČR.

Level 1 akreditace instituce NeuroLeadrship u ICF

Neuroleadership

Certifikáty Neuroleadership s mezinárodní platností u ICF.

Pro koho jsou naše kurzy vhodné?

Naše kurzy jsou navrženy jak pro jednotlivce, kteří se chtějí věnovat profesionálnímu koučování, tak pro manažery a leadery.

Téměř 23 % našich absolventů tvoří ředitelé, majitelé firem a členové představenstva, kteří si potřebovali osvojit nové komunikační dovednosti. Dalších téměř 14 % tvoří manažeři a leadeři, kteří využívají koučovací dovednosti jako efektivní nástroj pro komunikaci v týmu.

Naše kurzy jsou určeny pro ty, kteří se chtějí naučit vědecky podloženou metodu a získat certifikaci od prestižní instituce v České republice.

Co říkají naši absolventi?

Našimi kurzy prošlo již více než 1000 koučů a manažerů. Přečtěte si, co o našem vzdělávání říkají.

Protože jsem si s týmem NeuroLeadership během dvou let prošel už více programů, mohu hodnotit a posoudit, že za celou dobu spolupráce nenastal moment, kdy bych pochyboval o správnosti a jasnosti výkladu daného tématu, ať už se jednalo o podložené znalosti o mozku díky neurovědě, mnohaletým osobním zkušenostem lektorů nebo vlastnímu osvojování si metod brain-based koučování a aplikování jej v praxi. Co mě nejvíce na kurzech překvapilo, bylo právě plynulé sloučení teorie a praxe, protože o tom všechny programy jsou, o skutečném a efektivním využití v pracovním a běžném životě. Po absolvování závěrečného workshopu kurzu online formou, ze které jsem měl obavy, jak se sníží kvalita obsahu a hodnota učení, můžu s čistým svědomím tvrdit, že NL je na českém trhu první a poslední společnost, se kterou chci i nadále spolupracovat a učit se od ní, abych se posunul dál jako člověk i jako profesionální kouč.

Jiří Bradáč, ACC

kouč

Se skvělými trenéry NeuroLeadership jsem absolvovala program koučinku, Nástroje kouče a Program mentoringu koučů jako přípravu k mezinárodní certifikaci ACC. Záhy jsem zde absolvovala také všechny tréninky, které společnost nabízí. Tréninky u NeuroLedership jsou základem mého úspěšného profesního působení a práce s desítkami klientů na všech úrovních poradenství. U žádné jiné školy jsem se nesetkala s takou profesionalitou, přesností a spolehlivostí. Zde platí termíny, materiály jsou vždy dodávány včas, logistika je dokonale zorganizována a účastníci tréninků se mohou plně soustředit na svůj rozvoj. Kvalitu klientských podkladů a podkladů k sezením pro kouče, které jsou součástí školení, oceňují denně při své práci. Pomáhají mi držet si efektivní strukturu sezení a soustředit se na klienta a na obsah rozhovorů.

Zora Inka Grohoľová, ACC

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden – všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Potřebuji individuální konzultaci

Uvažujete o koučinku nebo vybíráte kurz?

Rezervujte si s námi online konzultaci, kde odpovíme na vaše otázky a pomůžeme vám zjistit, jaké přínosy mohou mít koučovací dovednosti na váš osobní i pracovní život nebo firmu.

Můžete probrat:

  • Jaký kurz je pro vás ten nejlepší
  • Kompletní harmonogram kurzu
  • Co všechno patří do koučování a jak ho právě vy můžete využít
  • Jakou metodu vás na kurzu naučíme
  • Vaše individuální potřeby a obavy
  • Nabídky Early Bird a další promo akce
  • Plán splátek na míru bez navýšení ceny