Přijďte se poradit, jak se můžete naučit koučovat nebo se nechat koučovat na Večery s Master Coachem.
leadership pro firmy

Leadership pro firmy

Komplexní řešení pro firmy, které se chtějí stát leaderem na trhu.

Nedaří se vám plnit cíle, protože si neumíte najít a udržet kvalitní zaměstnance? Vázne u vás komunikace v týmech i s vedením společnosti? Odvádí vaši podřízení jen tolik práce, kolik je nezbytně nutné? Chybí vašim lidem motivace a osvědčené benefity už nikoho nelákají?

 

S podobnou situací se musí vypořádat celá řada firem. Rostoucí konkurence v oboru, sílící tlak na ceny a výkon, a zároveň nedostatek lidí vytvářejí na pracovišti dlouhodobě nepříjemnou atmosféru. Právě spolehliví a spokojení zaměstnanci přitom mají velký podíl na úspěchu celé firmy.

Zapomeňte na přežité a nefunkční způsoby motivace i vedení lidí a vychovejte ze svých manažerů opravdové leadery, kteří dokážou rozvíjet potenciál svých kolegů, vytvoří pro ně inspirativní prostředí a zároveň posílí jejich výkonnost. Řešení naleznete v programech NeuroLeadership, které se opírají o poznatky moderní neurovědy.

Proč právě programy NeuroLeadership?

Dosáhnout velkých výkonů i změn dokážete díky tomu nejcennějším nástroji – vašemu mozku. Pochopíte-li, jak mozek ovlivňuje vaše myšlení, pocity i chování, stanete se silnější a produktivnější. Nejen v práci, ale i v dalších sférách vašeho života.

Proto v programech NeuroLeadership uplatňujeme metodu NeuroCoaching, tedy tzv. brain-based přístup založený na nejnovějších poznatcích vědců o tom, jak funguje lidský mozek. Díky nim si osvojíte jednoduché a praktické techniky, které vám pomohou zbavit se zažitých a již nepotřebných přístupů a myšlenkových vzorců. Na konkrétních případech z vaší praxe se naučíte zvládat stresové situace, zdokonalíte své rozhodování i myšlení a zrychlíte řešení nejrůznějších problémů, se kterými se ve firmě potýkáte.

Garance kvality

Koncept na míru potřebám vaší firmy pro vás připraví tým špičkových konzultantů a trenérů v čele s Dr. Vladimírem Tukou, jediným MCC koučem v Čechách a na Slovensku. Naší specializací je především seberozvoj leaderů a jejich leadershipu, efektivní vedení a řízení týmů, prohlubování koučovacích dovedností, ale také výchova interních koučů ve firmách, strategická facilitace a tematické workshopy.

Mám zájem o firemní program

Vyber si svého kouče

Ing. Mgr. Petra Hudecová, MPH, RCC, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka a mentorka

Petra dlouhou dobu působila ve zdravotnictví na manažerských a top manažerských pozicích. Od roku 2010 se věnuje převážně exekutivnímu a business koučinku. Díky více než 1000 odkoučovaným hodinám získala certifikaci Professional Certified Coach u Mezinárodní federace koučů (ICF). Je také certifikovanou mentorkou u téže organizace a podílí se na programech NeuroLeadership.

Vyber si svého kouče

Ing. Martina Fau, PCC (ICF)

trenérka, hodnotitelka, koučka

Martina dlouhá léta pracovala v prostředí českých a renomovaných firem v oblasti zahraničního obchodu, administrativy, financí a lidských zdrojů. Od roku 2011 se naplno věnuje rozvoji lidského potenciálu jako nezávislá koučka, trenérka a facilitátorka. Spolupracuje se subjekty napříč soukromou i státní sférou – přes velké korporace, menší podniky až po VŠ, jednotlivce i týmy. Je akreditovanou koučkou u ICF a ve svém portfoliu má více než 100 klientů s více než 1 000 odkoučovanými hodinami.

Vyber si svého kouče

Mgr. Dana Procházková Hošková

trenérka, hodnotitelka, koučka

Dana má na kontě pracovní zkušenosti na pozici obchodní manažerky, relationship manažerky, auditorky a projektové konzultantky. V současnosti působí jako firemní koučka ve společnosti, jež je součástí mezinárodní bankovní skupiny. Kromě intenzivního individuální koučinku se věnuje také tvorbě motivačních aktivit, a stejně tak realizaci programů na podporu lídrů ve vedení jejich týmů. Dana má za sebou více než 620 odkoučovaných hodin s bezmála 60 klienty.

Vyber si svého kouče

Zora Inka Grohoľová

koučka, trenérka

Inka se intenzivně věnuje koučování od roku 2011. Její praxe zahrnuje více než 800 hodin individuálního i týmového koučování. Pracuje s klienty z oblasti byznysu, politiky, médií i umění, a to jak s individuálními klienty, tak s partnerskými dvojicemi a týmy. V koučovaní se zaměřuje na zlepšení komunikace a vztahů a na řešení konfliktů. Věnuje se také mediaci. Má zkušenosti s řízením týmů, profesně se věnovala oblasti PR, tlumočení i organizování mezinárodního hudebního festivalu. Více než 20 let je členkou organizačního týmu mezinárodní charitativní akce. S NeuroLeadership spolupracuje jako koučka a trenérka. Pracuje ve slovenském, českém, německém a anglickém jazyce.

Vyber si svého kouče

Ing. Helena Windisch MBA, RCC, ACC (ICF)

koučka, facilitátorka

Helena má zkušenosti z oblasti korporátní komunikace a PR na straně komunikačních agentur i nadnárodních korporací, jako jsou např. Sony nebo Foxconn. Její práce se postupně více soustředila na vedení lidí a týmů. Jako zkušený lídr trénovala, vedla a rozvíjela svůj tým, který byl zasazený v multikulturním prostředí. Právě tyto zkušenosti, vnitřní potřeba vytvořit motivující prostředí a inspirovat lidi k objevení vlastního potenciálu ji postupně přivedly až ke koučinku v programech NeuroLeadership.

Vyber si svého kouče

Amalie Pavlovská, PCC (ICF) 

trenérka, hodnotitelka, koučka

Amálka ve svém životě prošla řadou radikálních profesních změn, komunikace a práce s lidmi je však i nadále kostrou jejího pracovního života. I díky tomu se stala koučem s renomovanou certifikací Professional Certified Coach (ICF) a Results Certified Coach (RC). Amálka má odkoučováno více než 660 hodin a zaměřuje se především na životní a podnikatelský koučink. S NeuroLeadership spolupracuje především jako koučka a hodnotitelka koučů.

Vyber si svého kouče

Mgr. Jitka Jetlebová

hodnotitelka, koučka

Jitka působila na různých manažerských pozicích v nadnárodní americké ropné společnosti. Jako lídr multikulturních týmů se více zajímala o to, jak lépe a efektivněji komunikovat, a především jak porozumět svému týmu. To ji přivedlo k dceřiné společnosti NeuroLeadership Results Coaches, kde od roku 2009 působí jako koučka a hodnotitelka. Jako exekutivní koučka měla možnost pracovat i se zahraničními klienty z firem jako jsou SHELL, IBM nebo HP. Angažuje se také jako mentorka v renomované organizaci Business and Professional Women Praha 2.

Logo

MÁME STOVKY ABSOLVENTŮ

Programy NeuroLeadership prošly již stovky manažerů z předních českých i zahraničních společností. Vybrané programy mají mezinárodní akreditaci a jsou zakončeny certifikátem Mezinárodní federace koučů (ICF).

Přesvědčte se s námi, jak výrazný efekt může mít leadership na bázi neurovědy na růst vaší firmy.

Řekli o nás

Kurz BBC zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Ráda bych Vám sdělila, že třídenní workshop byl náročný, ale pro mě velmi hodnotný a přínosný. Pod vedením facilitátorů jsem si uvědomila, že každý z nás má v sobě určitý potenciál a záleží pouze na nás, jak ho využijeme. A díky Vám jsem opět našla sílu a odvahu pokračovat vpřed ve svém životě a překonávat všechny překážky, které mi život naděluje. Děkuji.

Mgr. Eva Straškrábová

Všechny reference