Chcete se naučit koučovat? Zažijte ukázku našeho stylu. Setkání s Master koučem.  
  • CZ

Leadership pro firmy

Komplexní řešení pro firmy, které se chtějí stát leaderem na trhu.

Nedaří se vám plnit cíle, protože si neumíte najít a udržet kvalitní zaměstnance? Vázne u vás komunikace v týmech i s vedením společnosti? Odvádí vaši podřízení jen tolik práce, kolik je nezbytně nutné? Chybí vašim lidem motivace a osvědčené benefity už nikoho nelákají?

 

S podobnou situací se musí vypořádat celá řada firem. Rostoucí konkurence v oboru, sílící tlak na ceny a výkon, a zároveň nedostatek lidí vytvářejí na pracovišti dlouhodobě nepříjemnou atmosféru. Právě spolehliví a spokojení zaměstnanci přitom mají velký podíl na úspěchu celé firmy.

Zapomeňte na přežité a nefunkční způsoby motivace i vedení lidí a vychovejte ze svých manažerů opravdové leadery, kteří dokážou rozvíjet potenciál svých kolegů, vytvoří pro ně inspirativní prostředí a zároveň posílí jejich výkonnost. Řešení naleznete v programech NeuroLeadership, které se opírají o poznatky moderní neurovědy.

Proč právě programy NeuroLeadership?

Dosáhnout velkých výkonů i změn dokážete díky tomu nejcennějším nástroji – vašemu mozku. Pochopíte-li, jak mozek ovlivňuje vaše myšlení, pocity i chování, stanete se silnější a produktivnější. Nejen v práci, ale i v dalších sférách vašeho života.

Proto v programech NeuroLeadership uplatňujeme metodu NeuroCoaching, tedy tzv. brain-based přístup založený na nejnovějších poznatcích vědců o tom, jak funguje lidský mozek. Díky nim si osvojíte jednoduché a praktické techniky, které vám pomohou zbavit se zažitých a již nepotřebných přístupů a myšlenkových vzorců. Na konkrétních případech z vaší praxe se naučíte zvládat stresové situace, zdokonalíte své rozhodování i myšlení a zrychlíte řešení nejrůznějších problémů, se kterými se ve firmě potýkáte.

Garance kvality

Koncept na míru potřebám vaší firmy pro vás připraví tým špičkových konzultantů a trenérů v čele s Dr. Vladimírem Tukou, jediným MCC koučem v Čechách a na Slovensku. Naší specializací je především seberozvoj leaderů a jejich leadershipu, efektivní vedení a řízení týmů, prohlubování koučovacích dovedností, ale také výchova interních koučů ve firmách, strategická facilitace a tematické workshopy.

Mám zájem o firemní program

Vladimír Tuka

TRENÉR

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Zakladatel & jednatel

Vladimír působil řadu let v diplomacii a déle než deset let na vysokých manažerských pozicích ve světě velkých korporací, v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna. Je prvním a jediným koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC v České republice a prvním Čechem, který získal certifikát v oboru Neuroscience of Leadership na Middlesex University v Londýně.

Logo

MÁME STOVKY ABSOLVENTŮ

Programy NeuroLeadership prošly již stovky manažerů z předních českých i zahraničních společností. Vybrané programy mají mezinárodní akreditaci a jsou zakončeny certifikátem Mezinárodní federace koučů (ICF).

Přesvědčte se s námi, jak výrazný efekt může mít leadership na bázi neurovědy na růst vaší firmy.

Řekli o nás

Kurz Neuroleadership jsem si moc užila. Každá změna je sice velkou výzvou, ale vyplatilo se, výsledky jsou vidět hned. Získala jsem skvělý nástroj k osobnímu růstu, můžu rozvíjet lidi kolem sebe a v práci mi pomáhá při leadershipu či jen pouhé komunikaci s okolím. Na kurzu panuje skvělá atmosféra a každý má prostor k vyjádření svých myšlenek. Kurz má zároveň perfektně postavenou strukturu a jeho dynamika udržuje pozornost po celou dobu. Kdo má přirozenou schopnost empatie, osvojí si základy koučování už v základním kurzu. Je opravdu skvěle veden - všechno jsme hned zkoušeli prakticky, a tím jsme si dovednosti postupně zapamatovávali již v průběhu kurzu. Odnesla jsem si něco, co předčilo má očekávání. Koučování teď dennodenně využívám, takže můžu jen doporučit.

Kateřina Lubasová

Kurz Professional (dříve BBC) zcela předčil má očekávání. Původně jsem šla do kurzu jen s tím, že chci být kouč, protože jsem nějak vnitřně cítila, že to je pro mě zajímavá cesta dalšího rozvoje. Opravdu jsem nečekala, že se zcela obrátí mé myšlenky, pohled na svět, na řešení situací v mém osobním i pracovním životě, natož pak, že se zcela změní můj vnitřní pohled na sebe samu. Pokud někdo hledá trénink, který ho prakticky připraví na vykonávání této profese a zároveň ozřejmí důvody konání každého z nás, pak je to jasná volba. Kurz zcela odráží základní princip koučování a etiky koučování, tak aby přinášel klientům skutečný užitek. Děkuji Vláďovi a jeho úžasnému týmu za enthusiasmus a energii s jakou nám předávali inspiraci a vlastní zkušenosti.

Lenka Šťastná

Všechny reference

EARLY BIRD CENA

ušetřete 10 % – pouze v listopadu

Na všechny přihlášky do kurzů NeuroCoachingu v 2020.

Vyberte si ZDE