Toužíte po změně? Nastartujte ji v Letní škole koučinku!

Škola koučinku

6. 5. 2021

Letní škola koučinku je založena na praktickém využití poznatků o fungování mozku. Zjistíte, jak díky nim smysluplně a efektivně jednat, osvojíte si principy úspěšné komunikace a zvládnete účinné koučovací techniky. Uplatníte je ve své manažerské praxi, při rozjedu kariéry profesionálního kouče i při zvládání náročných situací v běžném životě.

Budete mít přes prázdniny konečně trochu volněji? Přemýšlíte, jak tento čas co nejlépe využít pro sebe a svou budoucnost? Zaměřte se na osobní rozvoj a připravte se na návrat do lepšího normálu. Začínáme již 10. 6. programem BASIC v rámci Letní školy koučinku za letní zvýhodněnou cenu 53 000 Kč + DPH místo 72 500 Kč pro přihlášené do 28. 5. Navíc neplátcům přispíváme 10 % z této daně na úhradu DPH. Program je akreditovaný Mezinárodní federací koučů a můžete ho absolvovat třeba i z chaty nebo pláže.

Proč zvolit právě Letní školu koučinku?

1. Zažijete skutečnou změnu: od vím k umím

Absolvovali jste už řadu programů a kurzů, máte spoustu znalostí, ale nedaří se vám je uplatňovat v praxi? Vím od umím totiž dělí návyk. Jeho upevnění je náročné, a tak je pro mozek jednodušší zvolit již zažitý, byť třeba ne úplně vhodný vzorec. 

V NeuroLeadership jsme tuzemskými průkopníky metody Brain-Based Coaching, která v mozku přirozeně probíhající procesy nejen respektuje, ale přímo využívá. Třeba právě pro účinné osvojení nových návyků a dovedností. Poznatky moderní neurovědy zohledňujeme i při tvorbě náplně a struktury programu. Například v souladu s metodou Spacing Effect jsme rozložili proces učení v čase tak, aby měl váš mozek možnost vstřebat a zpracovat co nejvíce informací a nových podnětů. Z naší osmitýdenní spolupráce si tak odnesete nejen pozoruhodné informace, ale i konkrétní návyky, které obohatí váš život. Proto v souvislosti s našimi programy absolventi často mluví o zásadní změně. Jejich autentické postřehy a zkušenosti jsme pro vás zpracovali do těchto referencí.

2. Osvojíte si účinné koučovací dovednosti v souladu s ICF

Díky znalostem o fungování mozku lépe porozumíte sobě i druhým, a naučíte se tak myslet a jednat jinak. Rozvinete svou sociální inteligenci a dovedete lépe zvládat emoce své i ostatních. Dokážete tak zlepšit vztahy i komunikaci nejen na pracovišti, ale i v rodině a okruhu přátel. Naučíte se také pracovat s celosvětově osvědčenou metodou SCARF, která vám umožní vytvořit psychologicky bezpečné prostředí například na pracovišti. Docílíte tím nejen vyšší angažovanosti, ale i kreativity a zodpovědnosti kolegů. 

V programu také získáte odborné a ucelené koučovací vzdělání, které zahrnuje 48 hodin specifického výcviku koučů u Mezinárodní federace koučů (International Coach Federation, ICF). Ihned po dokončení Letní školy koučinku můžete navázat dalším vzděláváním v NeuroLeadership, a vydat se tak na dráhu profesionálního kouče. Můžeme vás dovést až ke získání certifikace ACC a pomoci s rozjezdem vlastní praxe.

3. Intenzivní program absolvujete z bezpečí a pohodlí domova nebo třeba z dovolené

Již přes rok učíme vzhledem k aktuálním protiepidemickým opatřením online a této formě jsme přizpůsobili celý koncept tak, abyste si odnesli maximum zkušeností, dovedností i zážitků. Místo jednoho trenéra vedou online programy dva až tři koučové s akreditací ICF. Můžete si tak být jisti, že se vám i při komunikaci na dálku dostane patřičné pozornosti a individuálního přístupu. 

„I když nejsem příznivcem elektronických komunikací, tak tato výuka pro mě byla novou, velice pozitivní zkušeností. Musím ocenit dokonalou propracovanost celého programu. Úžasný přístup vyučujících, projevující se v naprosté profesionalitě a sdílení osobních, individuálních poznatků. Celý workshop byl dokonale připraven a zrealizován a byl obrovským přínosem.“ Tak hodnotí jeden z našich online programů NeuroLeadership jeho absolvent Oldřich Petržela. Máme pro vás i další ohlasy na naši online výuku. Tato forma vám navíc umožní pracovat na svém rozvoji i během dovolené. Připojit se můžete odkudkoliv, aniž byste o cokoliv z pečlivě sestaveného programu přišli. 

Co jsme pro vás připravili?

  • 48 hodin specifického výcviku koučů
  • 5 celodenních workshopů 
  • 9 interaktivních virtuálních lekcí, každá v délce 90 minut
  • 1 skupinový situační mentorink

V průběhu programu vám budou poskytnuty dvě zpětné vazby od certifikovaných trenérů a hodnotitelů na vaše koučování (1 x nahrávka koučování + 1 x koučink s hodnotitelem). Tréninkem vás provedou Mgr. Dagmar Krejzová, PCC (ICF) a Zuzana Železníková, ACC (ICF). Program BASIC v rámci Letní školy koučinku je akreditovaný ICF a je zakončen certifikátem NLC Basic Coaching Skills.

Letní škola koučinku je za letní zvýhodněnou cenu 53 000 Kč + DPH místo 72 500 Kč pro přihlášené do 28. 5. Navíc neplátcům přispíváme 10% z této daně na úhradu DPH. Harmonogram najdete tady.

Jak se přihlásit?

Začínáme již 10. 6.! Máme pro vás více informací nebo rovnou přihlášku. Máte dotaz? Napište naší absolventce a manažerce péče o klienty Petře Hláskové na petrahlaskova@neuroleadership.cz – ráda vám poradí nejen s dalším postupem, ale i s volbou vhodného programu. 

Mohlo by vás zajímat…